Kozne utvary na penise

Príspevok v téme: Kozne utvary na penise
cardin

dobry den mam na zaludi okolo dierky velmi male vyrastky ktore ani nevidno,mam pocit ze sa objavili po sexe s partnerkou.potom mam este na zadnej casti penisu hnede flaky a par elipsovitych utvarov,vyzeraju trocha ako jazvy,ktore som tam tiez predtym nemal.bol som u urologa,ten mi spravil vyter a povedal ze som zdravy.nedalo mi to,a dal som si spravit test na pohlavne choroby a negativne... prosim vas poradte mi co to moze byt:(nechraneny sex som mal iba jeden krat a potom nasledovalo toto..dakujem pekne za odpoved

Bubo007

Ahojte, moj maly syncek 4mesiace ma na spodnej casti pipika, od zaluda po semeniky taku zvlastnu jazvicku vypada to ako ked praskne koža, neviete mi niekto poradit ci s tym ist k lekarovi alebo je to normalne vramci vyvoja dietata

dildoo

zdravim mam takyto problem na penise aj vajiciach mam take biele male pupaciky mam ich aj na zaciatku zaluda a bojim sa ist dochtorovy lebo to uz mam ale 3 roky...co to je prosim vas??

mirecoslav

Dobrý deň. Na semenníkoch sa mi objavili ružové škvrny, ktoré nepríjemne svrbia a tiež sa aj šúpu. Po návšteve kožného som používal masť IMACORT a príznaky zmizli, teraz po nejakom čase sa mi znovu objavili. U kožného sa dlho načakám a Imacort je len na recept, nevie niekto prosím poradiť podobnú masť alebo niečo čo zaberá a nie je to na recept? Ďakujem

kixo

zdravím na penise pri koreni sa mi spravil pod kožou kopček nevie niekto čo by to mohlo byť ? chystám sa s tým k urológovi no skôr mi odpovie niekto odtialto kým sa tam dostanem
a treba ísť najskôr za obvodným alebo možem ísť rovno k u..
vďaka za odpoveď

anonym777

tie drobne biele ciastocky na zaludi su kvasinky canesten ti nepomoze chod koznemu a pytaj pimafucort je len na predpis uchovava sa v ladnicke

grafik-adobe

Ahoj no tovja partnerka už bola na vyšetrenie ?? lebo podľa toho čo si tu napisal to maš jednoznačne od nej.a rastu ti tie vyrastky alebo si stale rovnake ??

martinko971

dobry den cem sa spytat ci by ste mi nevedli poradit.na penise sa mi urobil nedavno bieli flak od korena je to dookola a niekedy to svrbieva neviete mi prosim poradit?:.....dakujem

frog

Dobry den na spodnej casti zaluda pod zahybom sa my objavili male biele pupaciky ktore su podobne akne nebolia nemenia tvar ani sa ich pocet nemeni mohli by ste my poradit ako ich vyliecit?