čo s jeho bývalou???

Príspevok v téme: čo s jeho bývalou???
nešťastná

ahojte,v poslednej dobe sa ma čoraz častejšie a panickejšie zmocnuje panika.Som žiarlivá, ale nie na ženy ako také, ale len na jeho bývalú, ktorá s ním pracuje a sú spolu v každodennom kontakte. To, že ju miloval, mi povedal až po našom polročnom chodení, vtedy ma to dosť vzalo, ale potom to prešlo...Teraz sa ma však zase zmocnujú panické pocity, ved človek nikdy nevie..Hoci cítim, že ma ľúbi a nedava mi dôvod na žiarlivosť, hnevá ma ked ju vidím, počujem a ked si spomeniem, ako pekne o nej kedysi hovoril, je mi smutno.V tomto smere mám taký komplex a vždy ma upokojuje, že medzi nimi už nikdy k ničomu nedovjde, bojím sa..je dosť príťažlivá(keby som bola mužom, tak ju beriem:)Vie mi niekto poradiť, čo so žiarlivosťou? Nejaké rady? Vidím na nom, ako je niekedy unavený z týchto mojich scén(ale nie sú extra hysterické,skor upadnem do letargie) a muži asi majú radi skor tie bezstarostné typy, akým som bola aj vlastne ja na začiatku vzťahu. Dakujem za rady

laskonka

tiez mam ten problem...co s ex?..minule sme s priatelom prezivali romanticke chvile, ked mu zavolala ze potrebuje s niecim pomoct...Az vtedy som si uvedomila ze su stale v kontakte, a zrejme dost casto :( Co vy na to? Priatel zareagoval tak,ze ma len chvilku cas, ale nepovedal ze je so mnou...vlastne to vybavil dost rychlo...ale ako mu povedat,ze nechcem aby s nou udrziaval nejake uzke kontakty,...nechcem aby to vyznelo ako obmedzovanie..

jarka84

Ahojte, trochu od veci, ale chcela by som sa opýtať: stretla som skvelého chlapa, je to môj kolega a viem, že sympatie sú vzájomné. Len problém je, že je stále zaľúbený do svojej ex. Neviem, ako by som sa mala k nemu správať, ako mu pomôcť zabudnúť na ex. Ďakujem za pomoc.

neštastná

dakujem, asi máte pravdu..aj ja si hovorím, že je to blbosť, ale tie moje fantázie niekedy nemajú hranice. Skúsim na vaše rady myslieť vždy, ked sa ma zmocnia pochybnosti..

sunnysweetie

je s tebou ?je!!!ma rad teba?maaa!!!
tak naco rozmyslat nad tym,co bolo a co by sa mohlo stat..
zacnes to riesit vtedy,ked sa to stane..
len si davaj pozor,aby ho tie tvoje sceny neprinutili urobit to,co mu stale vycitas..

a co na tom,ze je kraska?
pre neho si najkrajsia ty!!!
keby chce,je s nou,ale nie,on chce byt stebou,lebo vie,ze si pre neho najlepsia..
nemaj strachy..a ak sa nieco stane,zacnes to riesit potom..
zlymi myslienkami to len privolas!!!
ja som bola dakedy ziarliva aj na jeho kamosky ,ale uz som "ZDRAVA"!!! :)
zijem pre dnesok a to ma drzi nad vodou.

zrrzka

skus mu viac doverovat a verit. minulost nezmenis, musis sa s nou len zmierit a buduj vas vztah na dovere, nie na tvojich dohadoch. tym ho stratis.

x-ko

mate spoločných priateľov,ktorí poznajú aj jeho bývalú? Vieš, možno tak pekne ako o nej hovorí aj o tebe.Najhoršie je,ked človek začne kombinovať.Ver mi,ja som tiež svojho času dokázala vymysliet scenáre....(zastavil ma až švagor)

fghjk

ty nie si chorobne žiarlivá, si inteligentna baba a na to, že tento rok ostaneš doma máš vážny dôvod.V lete ste boli este do seba viac zalubený tak si mu verila, to sa uz zmenilo a ak je náchylný na neveru urobí to aj keby si ho zamkla v byte a to že ho kontroluješ on cíti aj ked to nedávaš najavo. Nečakaj zázraky, povaha človeka sa nemení a radšej nemaj s nim dieta, aby si si neskomplikovala život aj dietatu. Nezostáva ti nič iné len mu dať slobodu, čím získaš vela dobrých bodov u neho, muži nechcu byt obmedzovaní,a pomôže to aj tebe, nechaj tomu volny priebeh a sleduj ako sa to vyvinie a potom to zhodnoť a rozhodni sa čo urobíš. Držím palce aby ten tvoj bol charakter - ked sa o tom presvedčíš až potom je hodný toho aby si ho milovala. Ale mať nejakého záletníka alebo chlapa čo nevie čo chce nie je žiadna výhra

nešťastná

chápem, ale ja nemám chuť sa s nou ani len vídať, nieto ešte "zblížiť" Inak je vydatá a má dieťa a bola vydatá aj vtedy, ked chodila s ´mojím´, ale s manželom je to u nich ako na hojdačke.Zmena zamestnania nehrozí-svoju prácu má rád a faktom je, že dnes je človek rád, ked pracuje. Neviem, čo mám zmeniť, ale predtým mi v našom vzťahu nič nechýbalo, nevadilo a teraz sa bojím nech to so mnou vydrží. Ja na svojich bývalých ani len nepomýšľam, ale neviem ako je to u mužoch..V lete som bola dlhšie odcestovaná a nežiarlila som, tento rok by som chcela vycestovať znova, ale bojím sa odísť.Príp. by mohol napísať aj nejaký muž, aký má vzťah s bývalými.Ja by som nevedela ostať kamarátka s bývalým, ak by ma podviedol..prosím napíšte skúsenosti,rady,diki

fghjk

ale zabudla som ti poradiť, ostatní ti budú radiť že máš byt k nemu milá.....hlúposti to nejde alebo je to len pretvárka lebo ta to žerie. Skus sa s nou skamarátiť, ako kamoške ti to snád neurobí a sem tam ju upozorni na jeho zlé vlastnosti aby ho ani nechcela. Ak sa skamaratite on bude z toho na nervy lebo nebude vedieť či sa o nom nebavíte a radšej bude riešiť situáciu odsťahoavním zmenou zamestnania...aby tomu zabránil, no a mas po probleme