Behanie - chudnutie

Príspevok v téme: Behanie - chudnutie
malystromcek

Ahojte :-) chcem sa podelit o moju skusenost,,,mam 20, 170 cm 68 kg a zacala som behat, kazdy den hodinu, domov pridem uplne spotena ale zaroven stastna a naplnena endorfinami ze som to zase zvladla :-) je to uz cca 2 tyzdne, 2-3 dni beh, 1 den prestavka (hlavne ked som citila trochu pretazene koleno) pitny rezim mam 4-5 litrov cistej vody/zeleneho caju,,,strasne ma to chytilo, je to super, aj s kondickou nemam problem, len ide o to ze este nevidim vysledky na svojom tele a viacmenej ani na vahe :) chcela by som dat dole 5-8 kg no dolezitejsie nez tie cisla je to ze zlepsenie chcem na sebe VIDIET ! :) a teda vyformovat si postavu tak KEDY SA UZ DOSTAVIA TIE VYSLEDKY ?? :))

miccie

okrem toho behania by si si k tomu mohla pridat este nieco ;) a ak sa nespravne a hlavne nepravidelne stravujes tak by si mala zmenit aj to.. ja behavam 3krat do tyzdna a pridala som si k tomu aj jeden krat do tyzdna bicyklovanie..a mam doma stacionarny takze je to super :) no a trebars este pred spanim alebo ak mas cas rano nejaku tu zostavu cvikov, podla toho, v akych castiach tela chces schudnut.. ja som sa zamerala hlavne na dolnu cast tela, takze vecer nejake tie cviky na nohy a zadok, ale aj par brusakov, kedze aj s bruchom niesom spokojna .. a co sa tyka toho jedalnicka, tak by si si mala zrobit nejaky ten stravovaci program, ja rano nestiham ranajkovat, tak len do seba rychlo supnem nejaky ten pohar mlieka,caju alebo hrncek caju.. na desiatu nejaky ten chlebik, rozok a nieco sladke, kedze aj cukor je dolezity pre telo, obed je hlavny,tam by mala patrit polievka plus hlavne jedlo a vsetko co k tomu patri, a potom uz som si po 15:00 zakazala hocico sladke, ked tak len nejake ovocie, a potom na veceru nieco male.. hlavne na vecer by sa nemalo vela jest,kedze pocas noci sa to pekne krasne v klude uklada tam kde nechceme.. ja som sa na to vsetko vdaka pevnej voli prinutila, pomaly ale isto na sebe vidim zmeny a sama sa citim velmi dobre :)

Lea. tá

ja som behala celú jar, a jediné čo sa zlepšilo bola kondička, tak som s tým sekla a venovala sa viac mojím milovaným korčuliam a tie mi pomohli čo to aj zhodiť :)

blska.mala

nelinka22887
nelinka to nie je pravda.
beh je na chudnutie najlepsi. ak sa beha dost dlho a v dobrej tep.frekvencii. videla si uz tlsteho bezca? :D zato inline korculiar moze byt aj tlsty :)

nelinka22887

Beh ti na chudnutie nepomoze, skor korcule...napr. u mna je jedno co jem ked idem aspon 2-3 krat do tyzdna na korcule pocitujem aspon 2kg, robim to pre kondicku nie ze boze chcem schudnut a hlavne sa netreba pozorovat...

danielllllka

mozno je chyba v tom ze to strasne chces, kazdy tyzden sa vazis, presne kontrolujes co zjes, kedy zjes, behat hodinu kazdy den... kolena ti tak coskoro odidu, a viac sa normalne nenajes aby si nepribrala. klud holka, prehanas to.
ja som dala za dva mesiace dole 7kg.
jeden den v tyzdni necvicim, teda ak sa mi nechce - moj sviatocny den na ktory sa tesim:). ostatne dni opakujem nacvicenu zostavu cvikov doma, cca 15 min, 5-10 min tanca alebo blaznenia s brachom a 15-20 min behu ale taky pomalsi. trocha sa spotit, nie moc.
a jedenie, pravidelne okolo 7h ranajky, potom o 10h, o 12h, o 15h a vecera okolo 17-18h. Medzi tym hocikedy ovocie. Jem co chcem, biele pecivo na ranajky, kludne chleba s mastou, cibulou, na desiatu sladke nieco, ci uz kolac, keks, obed sa snazim normalny tj polievka a druhe (so vsetkym co k tomu patri) na veceru nieco lahsie alebo polievka z obedu.
vazila som sa az po mesiaci a cely ten cas som si navravala ze aj tak to nepomoze.a vida, pohlo sa to:)
a obcas si dopriat aj zle stravovacie zvyky.napr. ked ideme opekat vecer urcite tam nesedim s jogurtom a vlockami:D sak by ma ukrizovali a vysmiali. zjem aj dve tri spekacky s horcicou a chlebom. ovsem len raz za cas:)

ajjaja

bibisa, aha, takže by nevadilo, keby som jedla napr. aj po 2,5 hodinach? Ja som niekde citala, ze praveze clovek si ma nechat obcas aj poskvrkat v zaludku, nie byt furt syty. Tym padom by som jedla asi aj 6x denne a tym by som vlastne aj co-to navysila. No toto teda vyskusam :) AJ ked ja nejake brutalne skvrkanie nemavam. Skor len zacinam poctitovat hlad ...
Inak, z tych informacii mam tiez pekny mismas. Niekde pisu to, inde to zas vyvracaju ... no vyber si :(

User_37597

ajjaja
no tak potom treba jes skor.nie presne kazde tri hodky a viac.lebo ja jem kazde 3 hodiny a ako som to zacala takto robit od vtedy mi ani raz nezaskvrkalo a to som mavala take skvrkania ze som sa hanbila v cakarni u doktora lebo to znelo ako ked medved bruci :D a mozno jes naozaj malo...vska skus uvidis

ajjaja

kacena76, ja ti neviem, ale v tej relacii su vahovo ine kapacity, pozeravam to. Ja mam nadvahu len mierne si myslim :) Asi sa neda porovnavat clovek co ma 100 kg a viac s niekym 70 kg. Ja predsa nemozem jest tolko co naozaj obezni ludia v tejto relacii ...

ajjaja

bibisa, ano, skvrka mi v bruchu presne vtedy ked sa blizi cas jedla :) Cize tie cca 3 hodky. Uz som nejak tak za ten cas naucena.
Preco? Je to dobre ci zle??