Zmenšili sa mi prednosti?

Príspevok v téme: Zmenšili sa mi prednosti?
hm ????

Normalne pozorujem, že sa mi zmenšili prsia a aj podprsenky mi lietajú.. Nikdy som nemala velké, ale z antikoncepcie som mala pekné dvoječky. Teraz som bola mesiac bez tabletiek a začla som užívať iné z dôvodu špinenia. No môže to byť z toho? Čo sa to deje?? Predtým sa mi to nikdy nestalo. Ani pri zmene HAK, ani pri prestávke. :(

jankaaaaaaaa

tak to znamena ze predtym tvoje prsia nijako nesuviseli s tabletkami. pretoze ak si tabletky vtedy na mesiac vysadila a prsia sa nezmensili, tak mali svoju velkost taku. pretoze si brala aj tak hak ktora vodu nezadrziavala, takze hak na velkost nemala vplyv. tvoje prsia sa museli zmensit niekedy pocas uzivania jeanine, ale jeanine v nich vodu zarziavala, takze nebolo vidno ze sa zmenstili, az ked si jeanine vysadila a z prs sa stratila ta voda tak sa zmensili...
mne sa tiez dost zmensili po vysadeni hak.. rozmyslam nad plastikou

hm ????

dedy - v minulosti sa mi stalo, že som tiež vynechala na mesiac HAK a nič podobné sa mi nestalo. Teraz to bolo tiež mesiac a normalne som jak pravítko, jak keby som sa vrátila do čias, ked som mala 12. Až mi je do plaču...

dedy

Keď ti prsia narástli z tabletiek, tak sa netreba čudovať že sa zase zmenšili keď si ich prestala brať. Ja som brala tabletky osem mesiacov prsia mi narástli asi o číslo, teraz ich mesiac aj niečo neberiem a prsia sú fuč, asi také ako boli predtým. Lunytta by mala byť síce veľmi podobná Yasminelle, ale predsa len je to kopia a kópia nikdy nenahradí originál.

jankaaaaaaaa

ide o to ze si zmenila jenanine na tu lutynu. jenaine ti vylepsovala plet ale lutyna ma ine zlozenie ako jeanine takze ta plet sa ti zhorsila kvoli tej zmene. po case by sa mala upravit.. ale co s prsiami.. neviem

Laurina22

Ty sa akoze cudujes?Prepac,ale davas do svojho tela non stop ine davky hormonov,zvykne si na jeden typ HAK a hned mu nasadis iny,necuduj sa,ze mas akne a problemy s vahou.

Nerozumiem.

hm ????

Ja som brala yasminelle asi 4 roky, pak som schudla 7 kg zo stresov atď, ale prsia boli v poho a aj pleť som mala super. Potom som brala jeanin rok z dôvodu nadmerneho ochlpenia. A tiež sa s prsiami nič nestalo a ani som nepribrala. Potom som z nich začla mať špinenie, tak mi ich menil na túto lunytta. kedže to je teda skoro to isté ako yasminelle, ako je možné, že moje telo vytvára takéto zmeny? Ešte mám aj problém s akné...

jankaaaaaaaa

asi si predtym schudla a potom pribrala alebo naopak..
takze ak to chces riesit tabletkami, tak si daj predpisat hak, ktora zadrziava vodu.
yasimnelle je nizka davka , ktora ma velmi slaby efekt na plet, takmer ziadny. jeanine je urcena na vylepsenie pleti

hm ????

a pri yasminelle som taký problem nemala, jak to je možne? ja som ich mala proste aj take pevne a teraz ich mam uplne maličké a také mäkké. no hnus....

hm ????

predtým som mala yasminelle, potom jeanine a teraz mam lunytta. to su nejaké nové. a verim, že tabletky to vyriešia, nakolko som bola kedysi pravítko a prsia mi narástli len z nich... Normalne som si musela podprdu dnes zapnúť nadoraz a ešte mi je furt volna. Ja som normalne plocha ! Šak to už čo je ked si to všimli aj v robote.......