Sumamed

Anchella

Ja mám dosť dobrý žalúdok ale takéto krce ako po Sumamede som fakt este nezazila,no nič zajtra ešte jedna tabletka nejak to vydržím ale v budúcnosti budem voliť inú alternatívu .Tak ,,Sumamedaci,,držte sa

lenkapalova

Dobry den, dnes som zacala uživat summamed a asi pi hodine som zacala citit bolest brucha a caste zvracanie, najprv som si myslela, ze to je z jedla ale po viacerych zvracaniach som ten pocit nemala.

Sjuza

Ja som ho včera začala užívať, a je to strašné, hnačkujem, žalúdok mám ako na vode... a to mi doktorka predpísala 2 krabičky. KAždopádne, tú druhú užívať nebudem........

mariana

Kde je starý dobrý penicilín? ja ked som mala užívať tieto širokospektrálne antibiotika, tak po prvej tabletke som myslela že umieram. Okamžite išli do koša. Ja neviem čo za svinstvá tam dávajú. Penicilín nechcú lekári predpisovať neviem prečo. Penicilín mi nerobil žiadne ťažkosti a mal okamžité účinky.

llek

Fascinujuce je co pises, ze si brala Sumamed pri viroze.Sumamed je antibiotikum a posobi proti bakterii. Ak ma clovek virozu ci chripku, tak ma zaliezt do postele, spat, pit tekutiny a vitaminy. Antibiotika nepotrebuje. Antibiotika su pri chripke ci viroze potrebne len vtedy, ak sa na virusom poskodenej sliznici premnozia niektore bakterie a sposobia nasledne napriklad zapal priedusiek. No a co sa tyka tych tazkosti co popisujes, vyzera to ako alergicka reakcia na to antibiotikum a asi by si mala zavolat svojej doktorke. Dnes vidim dost velky problem s generikami, ktore zaplavili trh. Pozorujeme viac neziaducich ucinkov, viac alergickych reakcii a casto horsiu znasanlivost, ako pri originalnych preparatoch. A pri antibiotikach si niekedy kladiem aj otazku, ci je ich ucinnost skutocne rovnaka ako pri originalnych liekoch.

jajka315

ahojte!ja som brala summamed iba 3dni na liecbu nejakej vyrozi!mala som teploty a boleli ma klby a svaly.hned v prvy den ma strasne svrbelo cele telo a na treti den som mala cervene flaky na rukach a na 4.den mi presli na nohy.teraz je uz piaty den od zaciatku liecby a mna stale nenormalne svrbi cele telo!mam to povedat lekarke?poradte prosim!

waldosinka

ahe pauza... no to mi lekarka nepovedala ok tak tie dve teraz brat nebudem.. dakujem... a o tych probiotikach mi tiez nepovedala... uzasnee

agduša

Ja som ich užívala tiež tak nejako ráno. Mňa to chytilo vždy až večer, ale mňa z nich aj riadne prehnalo a potom bol kľud :)

panča

a dodrzala si pauzu medzi nimi? tri dni?oni sa neberu naraz, ale s pauzou, tak aby si do tyzdna zjedla obe balenia

ane nezavisle od toho -su to silne lieky a prihod k nim probiotika (2-3 hodinky pred alebo po tabletke.NIE spolu)