Chodím ako gay

Príspevok v téme: Chodím ako gay
SamG

mám dosť neobvyklý problém. Už od 15 rokov chodím ako gay a veľa ľudí mi to neustále hovorí je to nepríjemné rovnako aj čo sa týka vzťahov je to nepríjemné a robí to problémy. Chcem podotknúť že gay nie som ani prinajmenšom ani Bi ani nič podobné čisto hetero.

Ak by niekto vedel čo s tým robiť, na koho sa obrátiť tak nech prosím poradí. (pretože ja ani neviem za akým doktorom s tým ísť pretože ani neviem či je to nejaká porucha alebo čo)

osobne som pre to aby som chodil normálne spravil všetko čo bolo v mojich silách. Čím viac sa snažím chodiť normálne tým viac chodím priteplene. Vážne tomu nechápem. Posilujem behám plavam som myslel ze by to mohlo pomocť ale nič. Jednoducho neviem čo to spôsobolo ani ako z toho von.

jajka001_

tak to je uz ina zverina, ze transsexual, muz ktory chce byt zenou - to by snad tiez o tom nieco vedel :)) a trans ktory chce byt zenou a miluje zeny, fuu to je silna kava

jajka001_

to sa da vysetrit, ci nie si gay? podla coho? ja som si myslela ze je to v psychike. a to by si snad vedel ci si gay.
myslim ze kazdemu pride do smiechu ked si precita ten nadpis. a stale som si neni ista ci si nerobis srandu.
no skus napodobnovat nejakych tych "mačov" ktori nechodia ako gayovia...furt lepsie vyzerat ako gay ako byt farebný alebo chromý. tiez mam kamosa ktoreho obtazovali teplosi lebo vyzeral "nejak" ja neviem, mne tak nepripadá. a tiez je hetero. podla mna to moc riesis. neviem ako by som sa tvarila ako fyzioterapeut keby niekto prisiel za mnou s tym ze Chodim ako gay.
kazdy chodi nejako, svojim stylom.
ved ked mas priatelku, nech ti tá pomôže, zmen imidz, aj to vela robi.

ivett16

tiez rozmyslam ako chodi gay, napadama len ci nepreklada nohy jednu pred druhu - potom to vypada ze viac vrti zadkom a priliz nerozhadzuje rukami... odsleduj ci by si nemal chodit na sirsie... ruky tiez vela prezradia, skus dat pozor aj na to ako mavas rukami, mozno si ich radsej strc do vacku alebo davaj pozor aby si nemal priliz vela pohybov v zapasti, chlapi nemavaju velmi zapastiami, to skor zeny... asi by bolo fajn sa predsa len nakamerovat, aby si sa sam videl a vedel objektivne zhodnotit...

anežka.M.

nahodou to nie je vobec malicherny problem. ak by si bol gay, tak neva, je to tvoja vec, a v takom pripade by si tak chodil uz aj preto, aby si upozornil na seba inych gayov. ak ale gay nie si, verim ze ti to lezie na nervy, lebo ta zaraduju do istej kategorie a tym ta znevyhodnuju. neviem, preco chodis tak prihriato, nemas nahodou nejake tanecne schopnosti, taky nejaky talent ako napr. baletak a pod? alebo nejake umelecke sklony? alebo nie si prehnane cistotny, nemas napr. obsedantnu neurozu? aj ti chodia tak "citlivo". alebo sa velmi nepozorujes, nie si narcis atd? vies, mozno by bolo rozumnejsie si to nevsimat, kaslat na to a nesledovat sa stale. lebo ked sa na nieco urputne sustredis, iba to privolavas a fixujes. skus na to kaslat a uvolni sa. asi si stale strnuly a davas pozor ako ides, ale keby si sa nesledoval, tak sa mozno tej chodze zbavis velmi rychlo.

SG

hormony testosteron DHT LH FSH mam v poriadku

možno sa vám môj problém zdá malicherný ale verte že to pekne znepríjemňuje život a aj mojej priatelke. Myslíte že by chlap tu dobrovoľne o tom písal keby to bola preň blbosť? Jednoducho sa to snažím riešiť. Bohužiaľ tento problém je tak ojedinelý že sa nemám čoho chytiť. Jedine na anglických a amerických fórach som čo to našiel kde chlapi písali že majú podobný problém. Jediné ale čoho sa dočkali bolo výsmechu zo strany písajúcich podobných ako napísala jajka. Proste si gay priznaj si to atď.

BTW gay nie som. Vyšetrenie mi robil ešte bývalý sexuológ vrabec z Ba. Povedal že gay nie som. Ja som tam ale vtedy bol s nižším libidom a nie s pritepleným chodením

Bol som za fyzioterapeutom ale ten mi nič neporadil. Akurát skonštatoval že skutočne chodím ako gay.

bingham

niektori homosi...maju taku zvlastnu chodzu....no kazdopadne musis chodit ako zena...ked si myslia ze si gayos....