Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

co mi je?

Príspevok v téme: co mi je?
s.

niekedy ma "boli" tak divne hlava, ono to nieje ako normalna bolesť alebo migrena, ale..proste ma boli napriklad v zadu na temene,ale zboku,a ono to je akokeby taky tlak,v hlave..ja to neviem vysvetlit kazdpoadne ak ma niekto chapete,neviete co je to? je to dost hnusny pocit, a tabletka pri tom nepomaha .( minule som z toho zvracala,proste to bolo hnusne.

skus

tusim je to tenzna bolest hlavy,
zajdi za dobrym maserom ci fyzioterapeutom nech ta odblokuje a uvolni, mas asi stuhnute svalstvo okolo krcnej chrbtice a to poriadne. lieky ti nezaberu od bolesti, to skol lieky na uvolnenie svalstva krcnej chrbtice, ale aj na odblokovanie myslienok, nieco relaxacne a ukludnujuce.
inak z vysetreni ak chces byt kludna a vylucit ci urcit presnu diagnozu tak MRI, predtym ale neurolog
a pravidelne 2-3x denne 10 minut lehke jednoduche cviky vlahu na celu chrbticu-nenarocne-su na to brozurky serie cvikov-zabera to

martinmlm

Na jeseň je najviac zaťažovamyn orgánom žalúdok a môže ťa bolieť jeho energetická dráha. Alebo v tej oblasti hlavy máš ešte meridián žlčníka.

chrbatik

to vyzera na krcnu chrbticu, mozno zablokovany nejaky nerv, alebo rastie nejaky osteofyt, nieco tam tlaci na niektore nervy. skus pomaly kruzit hlavou 5 x na jednu stranu a 5 x na druhu stranu. rob to parkrat za den, mozno sa to uvolni. nezalezi, ze chodis rovno, ze sa nehrbis, to nevadi, aj tak mozes mat problem s krcnou chrbticou. ak ti to kruzenie nepomoze mala by si skocit k neurologovi alebo ortopedovi.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.