Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Upratovanie ako privyrobenie si.

Príspevok v téme: Upratovanie ako privyrobenie si.
Anaya

Prosím pomoc.
Dala som si inzerát, že v rámci privyrobenia si, by som niekomu pomohla v domácnosti atď.
Volal mi chlapík, že by potreboval 1x do týždňa upratať 2izbák.
Ak s tým niekto máte skúsenosti ( robíte to, alebo si vy niekoho platíte), mala by som pár otázok:

1.Čo všetko asi také jednotýždňové upratovanie by malo zahŕňať? :)

2.Hovorí, že on tam cez víkendy nebude, potrebuje to v sobotu upratať, nechá mi kľúče...trošku mám obavy, predsa len, pustí si cudzieho človeka do bytu...alebo sa stane nejaký prúser a obviní z toho mňa.

3. Koľko asi tak pýtať za odvedenú prácu (Žilinský kraj -2izbák)....pýtať si za vykonanú prácu, alebo na hodinu?

4.Dohodli ste sa len ústne, alebo aj nejaké papierovačky?

Moc mi pomôžete vašimi radami, postrehmi...Ď.

bibi123

Kamaratka ma upratovaciu firmu-robia hlavne kancelarie, ale uz maju aj zakazky na byty. Hovorila mi konkretny pripad, vraj ma zakaznika pravnika, co ma kancelariu tiez v 2izb.byte v BA. Vraj ma najatu upratovacku len na to, aby sa mohol chvalit, ze ma upratovacku. Je tam vraj sterilne cisto, cize 1x tyzdenne pride len vyvetrat, umyt parkety a pretret kupelnu, trva jej to cca 30min a inkasuje 60eur, z toho 30dava tej babe, co tam chodi upratovat.. cize ma takych 9eur za navstevu. a takychto ma vela pripadov, baby robia na dohodu, v kancelariach za upratovanie maju 4-5eur. Uz robia aj nakupy majetnejsim dochodcom, co je tiez celkom dobry biznis

jajka001_

nemam skusenosti ale myslim ze
- urcite to chce nejaku zmluvu
- treba si vopred dohodnut, co presne upratujes aby si neupratovala aj to co nemas
- podla toho si urcis sumu ktoru ziadas

ten chlapik moze byt totalny bordelar ktory potrebuje upratovacku na bezne upratovanie takze smeti po celom byte a hnijuce zvysky
a moze to byt chlapik ktory potrebuje len oprat a umyt haldy riadu
uprimne,neviem si predstavit ako moze byt upratanie dvojizboveho bytu taky problem ze si volam upratovacku.
( to Ovecka, ak sa tu zjavi - nie si to ty? :))

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.