Potreba

Príspevok v téme: Potreba
Putan

Neprosim vas o rady ako sa toho zbavit ani nic pretoze sama viem ze sa nezbavim Lasky v mojom srdci, nechcem sa zbavit Lasky k tej osobe pretoze ta Laska je uprimna ale on si mysli uplny opak. Milovali sme sa cely nas vztah a bol krasny ale postupne ho zacalo niekto alebo nieco ovplyvnovat. Zacal ma vidiet v inom obraze, bral ma ako niekoho kto niesom a kym som vobec nebola. Nadaval mi hnusne, prehraval si v hlave situacie ze niekomu roztahujem nohy pritom vobec to tak nebolo a ja sama viem kto som a urcite niesom kurva :( Nevazil si ma tak ako som to potrebovala, nedoveroval mi tak ako to treba a cakala som na ten den kedy mi uprimne povie do oci ze mi veri ale nedockala som sa :( Jedine coho som sa dockala je sklamanie a hadky :( Teraz som na tom dost zle a opustila som ho pretoze mi tolko krat slubil ze sa zmeni ale zda sa mi coraz viac ze to vobec nemyslel vazne ked mi to povedal :( Mna to velmi boli ze mi teraz vyvolava a vypisuje ze si uzivam, roztahujem nohy kade chodim, ze nanho vobec nemyslim a som stastna ze uz s nim niesom :( NIE mna to totiz to velmi boli pretoze som s nim chcela zostat, myslela som na buducnost s nim, rozumeli sme si ale nebola v tom nevera ani nic podobne, len to ze on ma mal v hlave ako stetku, ktora si uziva, tak sa aj ku mne spraval, nadaval mi a jednoducho psychicky ma tyral a mne to bolo velmi luto ze si to o mne mysli, dokonca este aj teraz. Ja len chcem aby ste si to precitali a napisali vase nazory pretoze ja nedokazem nanho prestat mysliet i ked mi vravi ze by najradsej splachol moje srdce do zachoda, ze by si radsej rozbil hlavu v ktorej ma ma a pod. :(

Putan

Ja ho Milujem i ked mi neveri ale koniec bol pre mna to posledne co by som spravila, jedine co som od neho chcela a kedy ziadala je to aby mi konecne zacal verit a nebral ma v zlom, aby sa spamatal v hlave ze nie vsetky dievcata su uplne rovnake, ja dokazem Milovat najviac ako viem :(

Putan

Hadam ked clovek naozaj nieco citi k tomu druhemu, Miluje ho tak ho nebude brat ako za najvacsiu svinu na svete len preto ze existuju na svete dievcata ktore podvadzaju a trtkaju na kazdom rohu :( Ta ktora to vobec neni, co je uplne ina a berie zivot inak ako take kurvy, ta si to najviac odpika vsak ako inak :(