stačí 1sexuálny partner v živote???

dada

Zdravim a myslim si ze je to individualne... ak clovek stretne niekoho, s kym si rozumie, nema dovod skusat dalej, ale ak nie, je to o tom, ze hlada dalej...

brunuska

moniqa dufam ze ta 87 nie je tvoj vek!
:-))) fajne som si s tebou kocka pokecala-mam rada ludi na filozoficke debatky :-) ale uz sa lucim.
dala by som si cokoladku-ale kedze doma ziadnu nemam,resp.mozem si zohnat ale nebude taka kvalitna-radsej si ju nedam ale svoju chut vyhecujem a pockam si ja radsej na tu kvalitnu:-)

brunuska

budem ju jest v podstate len preto ze mam chut na nieco sladke-ale na vyber nemam.da sa tak existovat-ale musi byt cokoladka velmi kvalitna,musim vediet ako ju spravne jest-vychutnavat si ju a musim ju vediet jest na rozne sposoby,nejest ju stale....ale vyhecovat svoju chut na sladke do krajnosti a potom zosaliet z jej chuti
:-)

brunuska

nooo tiez ked mi daju len jednu jedinu cokoladu tak budem jest len tu-aj ked ma ta chut otravuje a vobec mi nechuti...pretoze neviem ako chuti ina! tak zostavam spokojny s tym co mam a snazim sa tu chut nejak zlepsit.. da sa to isty cas ale casom mi mozno prestane chutit vobec.
aspon je veselsie ked sme take pekne zelene :-)

moniqa87

jaj, no to jeproblem zistit, kazdy ma na to ine meritko, niekto potrebuje skusat, nikomu to nemozem odopriet. a staaaaasne tazko clovek pride na to ci ten jeho jediny je aj pravy v tom s tebou suhlasim, ale predsa existuju take pary ktore inych partnerov nemali a su naozaj stastni, zalezi to od jednotliveho cloveka, niekto to spozna pocas chodenia este predtym nez spolu nieco maju a chemiu citi clovek uz na zaciatku, ci je silna, alebo to ani za rec nestoji a potom nakoniec aj na technike sa da pooracovat, lenze toto je vsetko velmi diskutabilne a nie je to sablona na kazdeho cloveka, ale len na niektorych (uz som sa musela aj zaregistrovat, ked sem zacinam vela prispevkov pridavat :-))))

brunuska

a aj ked ti chuti a si spokojna s tou svojou cokoladkou-vzdy ta bude lakat ochutnat-mozno rovnaky druh ale vyssiu kvalitu :-)
samozrejme su ludia,ktori pre svoju dokonalost si odopieraju tu uzasnu chut-ale myslim,ze nik to nedokaze cely zivot a nakoniec ho ta chut zlaka- a vyberu si tu najkvalitnejsiu len z pocutia-ktora najviac chuti inym-a mozno nakoniec zistia,ze im vobec nechuti... :-)pretoze kazdemu z nas chuti cosi uplne ine! a na to musi prist kazdy z nas sam! :-)

brunuska

moniqa ved o tom to je-podstata je ta ista-ale je mozne o tom diskutovat stale donekonecna-co clovek to nazor a kazdy z nas je presvedceny o tom-ze ta jeho cokoladka je ta naj a ze on je ten naj gurman :-)
ale inak kocka bavi ma s tebou diskutovat :-)))
ale v podstate otazka moniqa:
"Ako prides na to,ktori druh cokolady ti najviac chuti???" :-) len tak ze ochutnas vsetky a nakoniec si vyberies!
problem nastava u toho,kto sa nevie rozhodnut ktora mu chuti najviac a je ju na kila a je mu jedno ci nizsia kvalita alebo nie...