mimozemštania

Jooe Ker

no urcite nas nebudu tr***t ...teda :( a ani netusim ,ci by sa ta ich uroven dala nazvat ,psychicka utoven ....jednoznacne si nebudeme podavat ruku ,kazdemu ide hlavne o nove uzemie ,kolonizaciu ,ked uz sem meraju cestu

system

nie, a vy si myslite ze nas tu pridu "vymrdat" ? :D podla mna su na ovela vyssej psychickej urovni nez my. a myslim ze ak by sme ich objavili my, tak by sme ich tiez hned netrtkali :D

system

lol pohlavne choroby :DDD niekto ma zmysel pre humor :D preco prave pohlane ? :D
ked som sa dozvedel o tom ze v cerne bolo nieco rychlejsie nez svetlo hned som si spomenul na sci fi film " svet podla prota" mimozemstan prisiel na svet a hovoril vedcom ze cestuje rychlejsie nez svetlo ale ze my ludia k tomu mame este daleko aby sme to pochopili :D a tadaaa :D ani to nieje taka dlha doba (10 r.) :D pecka :D
---------------
co sa tyka mimozemstanov, verim ze existuju no nechapem naco sa snazia s nimi spojit. naco ? normalne spojime sa s nimi a oni nam hned prezradia svoje technologie najmodernejsie a pod. :D:D:D ha ha ha no urcite. skor nas tu vykantria jak mravcov lebo sa budu bat aby sme to nespravili my im. (moj nazor). jeden vedec (neviem meno) povedal ze namiesto toho usilovania sa najst mimozemsky zivot by sme sa mali prave naopak snazit aby oni nikdy nenasli nas. a ja s nim suhlasim.