Antikoncepcia Daylette

Sandy012

Ahojte Kocky. Mam na predaj antikoncepciu DAYLETTE na 2 mes. za 18 eur a MISTRA na 1 mes. za 8 eur. Ak by mal niekto zaujem mozte ma kontaktovat na tel. : 0908 487 527

Sandy012

Ahojte Kocky. Mam na predaj antikoncepciu DAYLETTE na 2 mes. za 18 eur a MISTRA na 1 mes. za 8 eur. Ak by mal niekto zaujem mozte ma kontaktovat na tel. : 0908 487 527

Karin Karin

Mám nepoužítý celý blister daylette,vysadila som zo zdravotných dôvodov. Predám lacnejšie. Najlepšie okolie NR. Kto má záujem tak na mail : karinka.t@centrum.sk

sabi1001

Zdravím Vás, mám na predaj dva blistre antikoncepcie Daylette, zmenila som znacku takze uz ju nevyuzijem. Blistre su neporusene, este v krabicke....Predam lacnejsie  ozvite sa na email: sabikristina@icloud.com

enika36

Ahojte, pripájam sa k pozitívam antikoncepcie Daylette. prešla som ňu asi pred pol rokom, moj gynekolog mi ju navrhol, nakolko som už po porode a po tridsiatke tak mi znížil dávku hormonov. Zozačiatku som tiež špinila, ale teraz je to už v poriadku, a som veľmi spokojná s tým že si nemusím pamatať kedy mám brať tabletku po prestávke, nakoľko ich je v balení 28. 24 + 4 placebo. A tiež sa mi upravil premenštruačný syndrom, prsníky už nebolia :) odporúčam

emma-_

Čaute,

mamina začala užívať Daylette pred cca pol rokom a nevie si ho vynachváliť...pred tým brala HAK s rovnakým zložením, len režim užívania bol 21+7(klasika)...bola spokojná, len tesne pred menštruáciou cítila nepríjemné napatie v prsníkoch a bolievala ju hlava...kedže mám skvelú gynekologičku, poradila nám skúsiť Daylette...pri Daylette, keďže má o 3 tablety viac (režim 24+4), hladina estrogénu tak nekolíše a je to pre ňu antika presne na mieru :)

Daniela555

Ahojte. Ako antikoncepciu som mala veľa rokov vnútromatern.teliesko. Keďže budem mať už 50tku, rozhodla som sa, že už nechcem teliesko. Gynekológ mi predpísal Daylette. Užívam ho vyše mesiaca. Upravilo sa mi síce krvácanie,ale odkedy beriem tieto tbl. , akoby som zo dňa na deň stratila chuť na sex. Nikdy predtým som nemala problém so zvlhčením, až teraz zrazu. Aj bradavky mám nejako precitlivelé. Zmení sa to pri dlhšom užívaní, či nie? Máte podobnú skúsenosť?

zuzi75

Ahojte! Ja musim teda napisat svoju velmi pozitivnu skusenost s uzivanim DAYLETTE! Mam 38 rokov, takze mi ju lekar doporucil, lebo ma nizku davku estrogenov, co je v mojom veku ziaduce. Prve 2-3 mesiace som mala spinenia v strede cyklu, ale lekar mi vysvetlil, ze to je normalne, lebo som presla na nizsiu davku hormonov. A skutocne po 3 mesiacoch mi sadla, nemavam ziadne spinenia, schudla som 3 kg, mam lepsiu plet, plnsie prsia a co pokladam za najvacsiu vyhodu - vdaka tomu, ze je tam len 4 dnova pauza bez hormonov (aj ked uzivate nepretrzite, ale 4 tbl su placebo) tak mam velmi slaby menzes, ktory trva 1 den, takze este aj usetrim na vlozkach! Skutocne mozem len doporucit!!!!