jajáj pomoc udusenie

Príspevok v téme: jajáj pomoc udusenie
žofi_žofka u

poomooooooc poradte prosíiim moja malá ma 2,5 roka a začala sa dusiť. potom ju t o prešlo a teraz velmi kasleco to je prosim? nemam sa ako dostaviť na pohotovosť, ale volala som mame nech pride z autom. co to bolo? prosim plissss rychlu radu bojim sa ze to pride zas bojim sa nechodim sem na fora moc som tu 2-3 krát.... prosim bojim sa .....

žofi_žofka u

ahojte. dakujem vam všetkým, zaspala s teplotou 37,7. Ale zdá sa mi ze ju zacalo naozaj bolieť to hrdlo. No ohľadne toho diazepamu , to je dobre ze jej to kleslo. Ked ze sa nesmu davat. No a je este niečo okrem diazepamu pre male deticky v prevencii febr. krcov?

jankaaaaaaaaa

diazepam urcite nedavaj 2rocnemu dietatu!!!
lekarka ti povedala co mas robit, tak sa tym riad. s diazepamom by si mohla dieta otravit

žofi_žofka u

no už sme doma, boli sme na pohotovosti. Bolo to hrozné celú cestu vykašliava všelijaké hlieny. Akokeby grckala len to nebolo vrackanie. No tak jej zmerali teplotu (38,2, čo sme vôbec nevedeli, bola sstudená) a potvrdili nejaké komplikácie angíny. angela85@ aj to spominala doktorka, ale ze vtedy by nekašľala. ) teraz je to lepšie aj keď jej vystupila teplota. aTam nám povedali že diezapem nie je dobrý u tak malých detí (ale bojim sa ze dostane tie febrilné krce) mam jej ho dat alebo nie? teraz am aspon pomoc- moju mamu, aj tá vraví ze by bolo dobre jej ho dat. tak uvidíme ak vysstúpi nad 38,5(nedajbože) tak asi dámee.a ešte tá doktorka spomínala že keby nepila dostatok tekutín alebo by ich vyvrátila tak máme prísť znova a išla by do nemocnice na infuzie a ze pre male deticky je o inou formou či čo...co s tym diazepamom? za odpoved dakujem.

angela85

mala to aj moja neter, nieco ako zuzena priedusnica, maju to len mensie deti, treba utekat na pohotovost aby sa neudusila, neviem presne ako sa to vola, ale je to zevraj dost nebezpecne