Always Platinum

Príspevok v téme: Always Platinum
li3vik

Nikde nič (žiadny marketing, reklama)a zrazu pri víkendovom nákupe zazreté v regáli boli, nové alwaysky. Kúpené zo zvedavosti boli (always platinum ultra super plus "DUO 12 ks"), balík doma otvorený, jedna rozbalená a študovaná. Vôňa intenzívna, povrch ani Drai, ani Sensitive, niečo medzi tým. Dojem celkovo kladný mám. Pri najbližšej ms Platinovky vyskúšam =)

Zn.: malý počet vložiek za veľa peňazí, z toho dôvodu reakcií na ne, tu bude iste pomenej.

quinzinka

Bohužial pridávam trošku negatívnu skúsenosť. Veľmi som sa potešila novým alwayskám. Či intímkam či vložkám. Mám velmi citlivý nos, hlavne na seba, preto som sa potešila novej technologii neutralizácie zápachu. Velmi dobre sali a neutralizovali (fakt asi najlepšie z tých, kt. som vyskušala doposiaľ). A však na konci menštruácie (posledné dni) som dostala taký zápal resp. mykozu ako už dávno nie (1x canesten silná tabletka, nič + ešte 6x tých malých a po týždni trápenia to ako tak odchádzalo). Mala som týžden pauzu, a začala som mať výtok. Tak som si nasadila intímky platinum, do 3 dní zas mykoza na plné obrátky, zas lieky nezaberali. Musela som navštíviť gynekologa kt. mi predpísal silnejšie lieky. Kupila som si inú značku intímiek a všetko bolo ok. Tanto týžden opat menštruácia prvé 3 dni ok,dnes som sa zobudila predčasne ako idem zošalieť (zas mykoza jak slon). Takže som si na 90% istá, že to proste reakcia mojho tela na niečo čo je v tých vložkách. Mal niekto podobnú reakciu?

lala1989

som s nimi spokojna, aj ked pri pohlade na obal som cakala viac.
dnu nie je nic mimoriadne, parfemovanie ma skor odradza, ale zda sa mi, ze su viac save.
cena je rovnaka ako keby ste si kupili viac normalnych balickov, takze nevadi.