Antikoncepcia a akné

Príspevok v téme: Antikoncepcia a akné
Barbora_Bn

Ahoj baby , uz vo viacerych temach som hovorila , ze mam akne . Teraz chcem skusim antikoncepciu , lebo moj gynekolog povedal , ze to predpisuje bezne na akne , aj ked este nezijem sexualnych zivotom . Chcem sa spytat ake mate s tym skusenosti ? Pomohlo vam to zbavit sa akne , ci to moze zostat uplne bez zmeny ? Alebo som aj citala , ze to niekomu pomohlo , no hned po vysadeni sa akne vratilo a bolo este horsie ... Ďakujem za skúsenosti a rady :-)

jankaaaaaaaaa

skutocna alternativna medicina , napr. ta cinska ktoru si spomenula bola zadarmo, ludia predsa za to nemuseli platit tolke nehorazne peniaze ako v tom spominanom centre
a mozno prave preto ze ta osoba je psychologicka vie tak ovplyvnit ludi ze sa k nej vracaju atd. to co sa clovek dozvie v tom centre, alebo zisti ako sa co lieci si kazdy sam vie najst aj na internete, alebo podstupit normalnu preventivnu rpehlaidku u svojho skutocneho lekara

maringotka

jankaaaa, ty naozaj potrebuješ psychiatra. Nadýchni sa prosím ťa, kým niečo zo seba vypotíš. Ja že píšem na každej téme o Albertovej? Milá moja, dnes som o nej napísala jediné dva príspevky. Veď len včera som sa s ňou osobne zoznámila, ty múdra! Až v debate s tebou som to meno znova spomenula. A čítam o nej nielen na tomto fóre, ale aj na iných a videla som ju v telke viackrát, počúvala som ju v rozhlase, čítala som jej články. Všetko si to môžeš nájsť na internete. Asi keby to bola "obyčajná mgr." ktorá nevie nikomu pomôcť, neudržala by sa v povedomí. Možno ešte pred včerajškom by som na to čo tu píšeš kašlala, ale keďže som sa s ňou už stretla, zdajú sa mi tie tvoje nenávistné reči úplne trápne. A podľa teba je alternatívna liečba blbosť? Dievčatko, pozri si niečo o čínskej medicíne a potom hovor! Veď tá existovala, keď naša dnešná nebola ešte ani v mysliach prorokov. Albertová je psychologička, myslím, že aj tebe by vedela pomôcť, pôsobila na mňa veľmi trpezlivo.

jankaaaaaaaaa

nieje moja konkurentka a niesom ziadny alternativny liecitel ktory pyta za obycajne vstupne vysetrenie nehorazne sumy ako ona. a navyse nieje ani ziadna psychiatricka!!!! ma obycajny titul Mgr. a urcite taky clovek nemoze ani nevie liecit ludi! a takeho hluposti ako alternativna medicina este nikdy nikomu nevyliecili ziadne akne.
a takym ludom ako si ty, co to tu vsade na fore propaguju, ze ti pomohla na kazdu jednu chorobu jednoducho neverim! co ti zato platia ze tu vkuse vypisujes???
keby to bola taka super zazracna vec, tak to robia zadarmo a nezarabaju si na chorobach ludi ked liecia alternativnou medicinou a su proti kalsickym liekom a lekarom...

maringotka

jankaaaa, ty máš niečo proti nej? To je divné, ako tu upozorňuješ na to, že nie je lekárka. Veď to všetci vedia a ona to nijako netají. Pozri si o nej na internete, všade je napísané že je to psychologička a alternatívna terapeutka. Nie si náhodou jej nejaká konkurentka a žerie ťa, že ju ľudia chvália? Lebo vieš, nechápem načo píšeš na všetky témy, že Albertová nie je lekárka. A dokonca s výkričníkmi.

maringotka

Barbora, ja som bola včera prvýkrát na vyšetrení u doktorky Albertovej. Už som sa tam dávnejšie chystala lebo to som už počula že sa zaoberá aj liečbou akné vulgaris. Ja to také hrozné až nemám, ale mám už 26 rokov a zdá sa mi to trocha dlho, od trinástich sa trápiť s vyrážkami na tvári. Dúfam že to vydržím, lebo mi povedala, že to potrvá pár mesiacov kým sa toho zbavím, keďže ma trápia aj iné zdravotné problémy. HAK som nebrala dlho, ale už asi po piatich mesiacoch sa mi začali robiť podliatiny a praskať mi žilky. Musela som to rýchlo vysadiť, až potom som zistila aké je to svinstvo. Jasné, že sa to predpisuje, veď z toho majú lekári zisky a výrobcovia tiež.

jankaaaaaaaaa

mne sa plet vyrazne zlepsila asi po 8 mesiacoch a to som nikdy nemala hrozne akne , skor len necistu plet a take malicke vyrazky

Barbora_Bn

Jankaa , on povedal , ze najviac na 6 mesiacov . Aby sa to vyskusalo a podobne ..
A ja by som sa tesila i najmensiemu zlepseniu ...