Ja chcem, on nie

Príspevok v téme: Ja chcem, on nie
101627

Myslíte si, že môže fungovať vzťah, keď to vo všetkom klape okrem sexu? Mám chuť na milovanie častejšie ako môj partner. Keď nie som sexuálne uspokojená, frustruje ma to. Som potom na neho protivná, on je smutný a motáme sa v jednom kole. Nezaberá na neho žiadne zvádzanie. Pokiaľ som ja aktívna, automaticky stratí záujem. Je ten typ, ktorý musí byť v sexe dominantný, inak ho to nevzrušuje. Milovanie ako také je fajn, ale nie je medzi nami vášeň, kedy ide všetko bokom a človek myslí len na to jedno. Nikdy som s ním nemala orgazmus. V ostatných oblastiach vzťahu som spokojná, sme spolu šťastní, ale bojím sa, že keď neklape sex, pokazí sa časom aj ten zvyšok. Opustili by ste partnera kvôli neuspokojivému sexuálnemu životu?

lulu22

a ty si mu niekedy len tak aspoň zo srandy pohrozila neverou? že si nájdeš milenca, keď sa o teba v tejto oblasti nepostará lepšie? lebo myslím si, že keby sa to u Vás vymenilo, že ty by si bola tá, ktorú treba o to doslova prosiť, tak chlap by neváhal a našiel by si nejakú milenku, čo uspokojí jeho potreby.
Skús nejaký ten týždeň neiniciovať milovanie a uvidíš, čo spraví.
Chcem mať s tebou dieťa.. ale to by si mu mala povedať, že na plodenie by sa hodilo väčšie nasadenie do práce :):)

101627

veď práve to, lulu, že ja chcem viac ako on. Keby to bolo naopak, asi by ma to nejako extra netrápilo. Keď nemám chuť na milovanie, zdá sa mi ako totálna blbosť rozísť sa s ním kvôli nedostatku sexu. No keď chuť mám, ide racio bokom. Neviem si predstaviť, že by som napr. ďalších 30 rokov strávila s pocitmi, s akými zaspávam keď zase "nič nebolo". Pritom podľa môjho okolia som príťažlivá a v posteli nie som síce vyslovená dračica, ale ani kus dreva. Toto je pre mňa hrozná situácia, lebo na jednej strane je tu láska a porozumenie a na druhej frustrácia z nedostatku sexu. A teraz momentálne nedokážem posúdiť, ktoré z týchto vecí budú prevažovať napr. o 5 rokov. Priateľ vo mne vidí ženu svojho života, chce si ma vziať a mať dieťa. Ja sama neviem čo chcem. Keby nám to klapalo v posteli, neváhala by som ani minútu a hneď by som do toho s ním šla. Ale takto... Už mám jeden podobný vzťah za sebou a nedopadol dobre. No tam sa dalo hovoriť o sexe raz za mesiac a teraz je to raz za týždeň, čiže podstatne lepšie.

lulu22

no ako ja ti poradiť v tomto nemôžem nejako extra, bo nemám s tým takú skúsenosť. proste ste sa našli dvaja odlišní(čo sa sex.potrieb týka) ľudia a treba sa tolerovať. To je jedna možnosť. Alebo si nájdi takého, čo má potreby ako ty. V tom ale zase môže byť problém, že nebude taký skvelý ako tvoj súčasný. Urči si prioritu, či je pre teba prvoradý sex alebo iné city a potreby. Viem, musí to byť ťažké, keď ty si tá, čo to chce viac ako tvoj partner. Ale sú aj dôležitejšie veci ako mať pravidelný sex.

101627

Ja mám 30, priateľ 35. Tiež má náročnú prácu, takže s tým, že v týždni máme sex len výnimočne, som si už viac-menej zvykla. Ale keď potom príde víkend a ja by som si potrebovala vybiť nahromadenú sexuálnu energiu a milujeme sa napr. len raz, som z toho na prášky. Neviem, čo mám robiť. Ako partner je skvelý, veľmi si rozumieme, no ten sex... Pre mňa je to dôležitá súčasť vzťahu a keď ho nemám, som nervózna. Keby som nemala rada sex a tým pádom by mi milovanie nechýbalo, tento vzťah by ma dokonale napĺňal. Preto som taká nerozhodná čo sa týka rozchodu. Sex je jediná vec, s ktorou máme problém. Je to blbosť opustiť dobrého chlapa kvôli tomuto?

lulu22

fuha, že 2 roky, tak to máš pevné nervy. presne ako píšeš, všade píšu o tom, ako má chlap plné gule stále a v hlave len sex, sex, sex.. ale ono, napr. môj má náročnú zodpovednú prácu+je športovec, takže jasné, že fyzicky je večer občas až moc unavený. Zo začiatku mi to vadilo, že sme sa kvôli tomu nemilovali,ale už mi to nevadí, lebo keď sa milujeme, dá do toho všetko :)
Milenca nie! to radšej sa s ním rozíď..ale keď ho máš rada.. koľko máte rokov??

101627

ako to riešite vy, keď máte chuť na milovanie, ale priateľ nie? Ja sa bohužiaľ neviem nejako extra vtedy ovládať, začnem byť nepríjemná, nedokážem myslieť na nič iné. Čím viac to rozoberám, tým častejšie myslím na to, či je lepšie takýto vzťah ukončiť, alebo si nájsť milenca. Ani na jedno z toho nemám odvahu.

101627

Sme spolu 2 roky. Ani na začiatku to nebolo nejaké "žhavé". Tiež si pri ňom pripadám ako nymfomanka, aj keď sa za takú nepovažujem. Všade nám tlačia do hlavy, ako chlapi myslia len na sex a moja skúsenosť je úplne opačná.

Natali23

Mám podobný problém, sme spolu rok, jemu sa nechce, mne ano... Sex mame tak raz za tyzden, no ziadne experimenty a ja uz som z toho na nervy... Pripadam si ako nymfomanka a on sa na mna pozera, ze co od neho vlastne chcem :/ Ani na mojho nezabera nic, ziadne spodne pradlo, pancusky, pyzmo, hracky proste nic... Spociatku zaberal trochu cierny caj a ja idem momentalne vyskusat kotvicnikove kvapky, su cisto prirodne bez nejakych vedlajsich ucinkov takze mu ich budem davat do jedla asi :D A casom zacnu problemi urcite, budes nevyrovnana a pridu blbe otazky typu: Vrusujem ho? Pacim sa mu? Nema niekoho? Pevne nervy!!!

lulu22

a ako dlho ste spolu? vieš, ono ja som mala možno trošku podobný "problém". som s partnerom síce len 4 mesiace a z toho 2 sexuálne žijeme. a mala som zo začiatku pocit, že ja som tá, čo to stále chce..ale teraz vidím na ňom, že on je ten iniciatívnejší a páči sa mi to. počkala som si, tiež som mala také myšlienky, že ho kvôli tomu opustím, ale som rada, že som tam nespravila, bo inak mi vo všetkom vyhovuje :)