Všetko sa mi rúca :( Nemám chuť žiť

Príspevok v téme: Všetko sa mi rúca :( Nemám chuť žiť
kamila445

Mám len 15r., Som deviatačka a posledný rok-dva boli pre mňa veľmi ťažké z viacerých dôvodov. Zaľúbila som a tým som si nejak zhoršila priemer. Dotyčný sa do mna zalúbil tiež a začali sme spolu chodiť. Bolo to nádherné,úžasné , dokonalé ale potom to prestalo. Neskor mi povedal že ma už nemiluje z čoho som sa psychicky zrútila (nikto o tom moc nevedel). Čím som si ešte viac zhoršia priemer známok na vysvedční.--- Samé dvojky! Bol pre mňa ťažký aj koli tomu , že zomrela moja velmi dobrá kamarátka a taktiež babička. Všetko velmi bolelo ! Pritom som bola najlepšia žiačka v triede ale skončilo to . V rodine som mala tiež zopár problémov atd. Nemám vela priatelov , som skaredá , nie velmi štíhla a nie extra bohatá. A teraz , myslela som si , že bude vsetko ok , zacnem odznova no stále ma bolí ten "priatel" a zacala som hrozne so známkami ... mám už pár dvojek aj 2trojky z coho mi je naníc! NECHCEM ZIT !!!Pritom som v minulosti túžila ísť na gymnázium no už pochybujom o všeličom ..!! :/// CO mám robiť ?? .. Mozno cakám od vás nejaké povzbudivé slová , podobný príbeh alebo niečo. Jednoducho som sa potrebovala vyrozprávať. NEBAVI MA ŽIT ! :(

kamila445

VeĽmi vám Ďakujem :) Povzbudili ste ma ale je to pre mňa ťažké. Taktiež ked si uvedomím kolko chýb som urbila je mi nanič . atdatd :) ALe dakujem vam ;)

jajka001_

znamky nie su vsetko a co sa tyka lasky, mohla si cakat, ze sa to raz skonci. zivot ide dalej, ak ho budes brat pozitivne, prinesie ti pozitivne zazitky.

Klon

Vdaka zamilovanosti do jedneho chlapca ktory mi ublizil sa mi ruti cela psychika, neviem co to je usmev v poslednej dobe, neviem na co mam mysliet, kam sa pozriet, co spravit. Najradsej by som lezala v posteli pod paplonom a plakala co asi aj zacnem onedlho pretoze to neni tak davno co sme sa viac menej pohadali a ja mam vo vreci mojho srdca tolko nadavok na moju osobu, tolko vycitok, tolko klamstiev hadzanych na mna ze sa budem spamatavat z tohto asi velmi dlho. Ale, i cez to sa da nejako sustredit na ucenie, som na zdravotnej a nejako to zvladam. Urcite to zvladnes velmi rychlo a hlavne velmi dobre. Hlavne hlavu hore iked viem ze sa to lahko hovori ale tazko kona no netreba sa kvoli takym veciam stresovat, ty to zvladnes a ja ti budem drzat palce.

owecka

mňa keď nechal frajer v onom období tak som sa práve že začala lepšie učiť...pomáhalo mi, že sa mám na čo sústrediť a nemyslieť na blbosti...tak skús;) a neboj, však tie známky naozaj nemáš až také zlé...a mysli hlavne pozitívne...držím ti palce;)

soffa

vzdycky sa da zacat,;-)ak chces v zivote nieco dosiahnut tak zacni zo sebou nieco robit.tie znamky nie su az take zle,kazdy ma obcas aj tie zle chvile,ale vzdycky sa da zacat odznova.to je aj tvoj pripad.zacni uz odo dnes a niejak sa proste prinut.aby si potom v zivote nelutovala,ze si vsetko hodila za hlavu.drzim palce;-)

tpch

Ked dostanes smrtelnu chorobu, skoncis na ulici, ochrnies, nebudes mat co jest a vymrie ti cela rodina od matky po surodencov, potom ta mozno povzbudim.
Puberta robi z ludi labilne trosky, ale z toho raz vyrasties. Vyckaj este tak 5 rokov a ak sa dovtedy nestihnes nezabit pre nejaku kravinu, mozno konecne uvidis realitu taka, aka je.

xy:)

tak sa uc a vylepsi si priemer, ak budes chciet tak sa na gympel dostanes, uz davno neplati, ze tam idu iba sami jednotkari. co bolo bolo, sustred sa na svoju buducnost