priznaky tehotenstva?

Príspevok v téme: priznaky tehotenstva?
karma222

Ahojte :)
chcela by som sa na vas obratit s jednou otazkou...s priatelom som naposledy mala sex zaciatkom septembra, par dni na to som dostala menstruaciu....teraz sme uz skoro mesiac spolu nespali,lebo som odcestovala do zahranicia, a mam obavy,ci by som nemohla byt tehotna,lebo mam PMS,zavraty ale menstruaciu mam dostat az okolo 5.oktobra... mozem byt tehotna aj napriek tomu ze par dni po poslednom sexe som dostala menstruaciu? dakujem vopred za odpovede...

lenca45

V podstate ak mavas pravidelnu menstruaciu, tak sex si mala v neplodne dni a nemala by si byt tehotna. Ved si sprav test, ale urcite z ranneho mocu - aby bolo mozne zistit vcasne tehotenstvo. Test kupis hocikde, nestoji vela, tak naco sa trapit? 100%-ne Ti nik nemoze odpovedat. Aj ked pravdepodobnost je naozaj mala. Takze: kupit test, spravit rano a vydychnut si :)

hacienda

karma222 a co takto urobit si test? A mas po probleme o par minut, namiesto tohto uvazovania ci mozes byt tehotna alebo nie...

kvetinockaa

ahoj...ak ti ta menstruacia prisla normalne....v takom case, ako mala, proste pravidelne, tak by si byt tehotna nemala