Akné- večný problém

Príspevok v téme: Akné- večný problém
jajka19

Ahojte,potrebovala by som pomoc...

Akné má trápi posledné 2 roky...a za dva roky, sa nezlepšilo...naopak vždy je len horšie...Vyrážky sa mi robia iba na brade,a už je celá zjazvená,preto sa už vyslovene hanbím chodiť na ulicu bez make-upu:( Vyražky sa mi premiestňujú po brade a sú boľavé,niekedy mi na brade navrú vyslovene hrče...a sú strašné horúce...a ak sa náhodou nejaká aj ozberá a má bielu hlavičku tak po jej vypučení mi vyteká veľa krvi...bola som aj u kožnej lenže liečba nepomohla...na nose mám zopár čiernych bodiek a na čele sa vyhádžem,iba ak zjem sladké....od kožnej som rok a niečo užívala Sumamed, krém Skinoren, Aknemycin, roztok Eryfluid, a Fucidin krém...najnovšie používam vývar z dubovej kôry,potieram si tvár niekoľkokrát do dna, používam aj zásyp s obsahom síry, no nič mi definitívne nezaebrie:( SOm z toho zúfalá,a mám z toho nízke sebavedomie,lebo dievčatá v mojom veku majú krásnu tvár a ja vždy riešim tieto porblémy...preto som sa obrátila na vás,či s takým ničím nemáte skúsenosti...bola by som vám veľmi vdačna...ak by sa tu našla niejaká kočka z KE,kt. by mi odporučila nejakú kvalitnú kožnú...Dakujem

tpch

Kolko mas rokov?
Akne v oblasti brady, ake popisujes, prakticky vzdy znamenaju vyrazne problemy so zenskymi organmi a zenskymi hormonmi. Odporucam dokladne gynekologicke a pripadne endokrinologicke vysetrenie s analyzou hladin prislusnych hormonov.