nemoct sa nadychnut - bolest na pravo v/pod rebrach

Príspevok v téme: nemoct sa nadychnut - bolest na pravo v/pod rebrach
hdghddsh

stalo sa vam to niekedy??? idete sa nadychnut, naskor som si myslela ze ide o pichanie pri srdci, ale uz po 3 dnoch neviem co by to mohlo byt. Obcas to necitim, ale obcas (ked klacim, alebo vela chodim, alebo pri urcitých pohyboch) zistim, ze ked sa idem nadychnut strasne ma pichne na pravej strane (niekde pod prsiami). Neviem ci ide o rebra, alebo o co.. Stalo sa Vám to niekedy? na ake vysetrenie trba ist?? najskor som si myslela ze je to len chvilkove, potom som cakala ze mozno natiahnuty sval a ze to prejde, ale uz sa zacinam bat :( pomoooc

Nels

Stalo sa to aj mne, pár nocí ani nespala kvôli tomu. Myslela som, že to môže byť zaseknutý nejaký nerv, alebo tak..

sandysue01

mohla by to byť zapálená bránica, zápal sa dá zistiť napr. rontgenom...prípadne si ju mohla mať niekedu zapálenú, neliečilo sa to a ostali ti tam zrasty a tie občas vedia pekne bolieť (ja som tento pripad)

majka_21

no mne sa to stalo niekolko krat, ale ze mi ta bolest vystrelila na pravo pod rebrom... tiez netusim od coho. je mozne, ze som urobila nejake prudsie pohyby alebo co, bolelo ma to pri nadychu najma. ale "predychala" som to a bolest presla - s lekarom som to neriesila.

sweater

kamoska mala tiez nieco podobne, ked sa smiala ju pichalo na jednej strane pod rebrami, alebo ked sa hlbsie nadychovala tak isla k doktorovi a zistil ze ma prasknute rebro :D a pritom ani ziaden uraz nemala...