Budu mi vlasy rychlejšie rast ked sa ostriham?

Príspevok v téme: Budu mi vlasy rychlejšie rast ked sa ostriham?
olinkaaaa1

Ahoj chcela by som sa opýtať či sa mám ist ostihať vlasy som si nestrihala už 4 roky a vobec mi nerastu... prestala sm si ich farbit som blondina nežehlim si ich nefenujem použivam luxusnu kozmetiku na vlasy , čo ma vychadza draho a nič... nerastu... Mám sa ist ostrihat? Mam aj rozštiepene končeky... Prosim len Slečny, ktoré s tym skúsenosti majú :) dakujem :)

User_37597

soytea
no ale istotne :D
isto ti narastu 3-4cm :D

0............. toto su 3cm :D a mi chces povedat ze tolko za mesiac hej hej.:D
prezrad aj chlpy ti tak rychlo rastu???

soytea

tak ja netvrdim ze to plati na kazdeho, len som napisala co pomohlo mne, som clovek ktoremu vlasy rastu pomaly, uz rok si udrziavam rovnaky uces pod usi, stacilo mi raz za tri mesiace podstrihnut ale posledne tri mesiace musim kazdy mesiac lebo mi to rastie. bola by som radsej keby tak nerastlo, hennu som pouzivala skor na vyzivu a zihlavu na plet.. toto je len vedlajsi efekt. (3-4 cm za mesiac urcite)

User_37597

talentmania
ja s teba odpadnem :D :D :D
tuto som sa rozhodla ignorovat lebo vacsina ludi sem hned napisalo ze vlasy nebudu rast rychlejsie :D

danielaaa

ani ja tomu moc neverim, tej prirode, ze po tom zacnu rast vlasy rychlejsie..... moje vlasy su dost slabucke a rastu len do urcitej dlzky vyskusala som kadeco, skoro vsetky drahsie aj lacnejsie chemicke ci prirodne pripravky, od nicoho nerastli rychlejie, max. sa mi trosku spevnili a tym padom menej lamali to je vsetko, podla mna len tymi pripravkami sa da spomalit to lamanie a preto sa zda ze rastu rychlejsie, neverim, ze niekomu narastu vlasy 1 cm za mesiac a niekomu kto pije zihlavovy caj o 3 ved to je hlupost, si to odmerajte niekto a potom napiste ze ako to je :))

talentmania

Vazne a ako rychlo za mesiac ti nebodaj narastli 5 cm alebo?:D)))
No pockaj ked si toto precita bibisa nasa:D)))):D))))

soytea

rozstiepene konceky ostrihat treba, ale na rast vlasov to vplyv moc nebude mat. Ja ked som zacala pouzivat hennu na vlasy (bezfarebnu alebo farebnu) a pila zihlavovy caj a pouzivala dixi brezovy sampon, zacali mi vlasy rast naozaj rychlo. Tiez mam skusenosti s drahymi pripravkami ale nic moc oproti prirode.

danielaaa

4 roky?? no pekne, nie nebudu ti rast rychlejsie, ale budu vyzerat zdravsie a krajsie, vlasy treba strihat aspon raz za 3-4 mesiace, aby boli pekne, mozem sa opytat aka znacka je tej luxusnj kozmetiky??

User_37597

no ak si ich fakt nestrihala 4 roky tak to ti nezavidim tvoje vlasy lebo musia byt riadne dodrbkane.rozstiepene,roztrapkane,polamane,suche atd.
je jasne ze ked mas zdrave vlasy tak aj vyzeraju pekne a aj rastu tak ako maju.nie rychlejsie ale normalne ako maju.
ak chces naozaj nieco pre ne spravit tak ich ostrihaj konecne.ale nie 1cm ale ostrihaj vsetko co mas pokazene.

m25

nie, nebudú ti rásť rýchlejšie .... je to blbosť starých mám! :DD ..
hlavne sa o ne staraj a nestrihaj tak často, nech si rastú:)