Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

MINOSIL o ake ATB sa jedna???

Príspevok v téme: MINOSIL o ake ATB sa jedna???
6fatima

Tieto ATB predpisali znamej MINOSIL 100mg (zije v zahranici). Nakolko ma problem s helikobakterom a nasledne sa jej vyhadzuju na tvary vyrazky bolo jej toto predpisane. Co som sa docitala je to na akne. Takze na helikobaktera to asi nema ziaden vplyv a potom to aj zbytocne berie??
Minocycline: Acnamino, Acneclin, Akamin, Aknefug, Aknoral, Aknosan, Arestin, Cyclimycin, Cyklin, Cynomycin, Dynacin, Klinotab, Melicin, Mestacine, Micromycin, Minac, Minakne, Mino-Tabs, Minociclina, Minoclin, Minoclir, Minocyclin, Minocyclinum, Minoderm, Minolis, Minomax, Minomycin, Minopen, Minoplus, Minosil, Minostad, Minotab, Minotrex, Minox, Mynocine, Namimycin, Pardoclin, Parocline, Pracně, Sebact, Seboclear, Sebomin, Sebren, Smyk, Skinocyclin, Udima, Vectrin a Zacnan

LXRa

Ak to ma byt eradikacna terapia H. pylori, urcite nema predpisane len 1 ATB. Zvyknu sa uzivat 2 ATB + PPI. Podla toho, co viem, tetracykliny (co minocyklin je) sa pouzivaju na H. pylori len pri rezistentnych kmenoch alebo pri alergiach na klaritromycin. Konretne k jej pripadu sa vyjadrit neviem, kazdopadne jedna sa o ucinne ATB na H. pylori a pouziva sa obcas v praxi.