Vyzerat na svoj vek ?

Príspevok v téme: Vyzerat na svoj vek ?
Maliska

ahojte chcem poradiit co mam robit :( som malicka 156cm a vyzeram na 14/15/16 len nie na svoj vek 20 :( aj v praci som mala problem lebo mi povedali ze vyzeram ako decko :( ked som s priatelom tak sa ho pytaju kolko mam rokov ze by mi tolko nepovedali :( este aj 16rocna mi povedala ze vyzeram na 15 :( prv som sa snazila robit ze mi to nevadi:( ale potom ked idem s kamoskami alebo s priatelom hambim sa ze som taka zasrana pri takych citim sa proste smutne ze to tak je :( ze nedokazem zapadnut lebo oni su vyspele a ja decko :(

Iveta Michael

Maliska

však ja ti verím...ale keby si vedela ako mňa urazí ked mi náhodou niekto povie mladá pani...teda som slečna lebo nie som vydatá ale mňa tiež dosť poníži také oslovenie ktoré mi neprináleží odhlaidnúc od toho že mám už dávno po 30-ke tak vidíš..niekomu vadí to a druhému zase niečo iné..

Maliska

Maros .. pises mladsie vyzerajucej zene... ale tu ide oto ze tu co pisali prispevky im hovoria ze vyzeraju na 15 .. 16 s ktorym mame problem...... takze to je jasne ze ked je mladsia ze jej ustupis a ti je sympatickejsia ale ked stretnes 30tnicku co ma dieta a vyzera na 16 tvoja myslienka bude akurat to ze decko a uz ma decko .. a nehovor ze nie lebo je to tak

Maros75

Neviem co to tu meliete,ale ja dokazem spravit viac ustupkov mladsie vyzerajucej zene ako tej starsej .....
Teda nie zeby som tu starsiu fackal alebo tak,ale s vyzerajuco mladsou si viac porozumiem.......no nechapem to.

Maliska

goccia ved prave to :( myslia si ze si velmi mlada ze nic nedokazes ze sa mas este vela ucit a to je stale tak :/ to sa mi nepaci :( a pritom ked som sikovna .. a rada sa ucim nove veci a chcem aby vedeli ze nieco dokazem a nie otazky ze kde chodim do skoly :(

goccia

Maliska, pravdu mas v tom, ze to niekedy hranici az so zhadzovanim. Pytanie obcianskeho pri uplne normalnych veciach, na ktore ma dospely clovek pravo, nerespektovanie zo strany kolegov, ktori si myslia, ze este nic za sebou nemas. To su aspon moje skusenosti, ktore som vnimala ako nespravodlivost voci mne len na zaklade vzhladu.

Maliska

Iveta ako viem ze su aj horsie veci ale mna to stve ze ako keby zhadzovali cloveka ze ked vyzera tak mlado tak ho nevezmu do prace.. keby nie mojej sesternici tak ja pracu urcite do teraz nemam :/ ale chvalabohu ju mam ale inde oni vsade take mlade neberu a pritom ma ani nevideli niekde tak keby ma este videli ta isto ma nezoberu .. lebo povedia ze na to nemam .. ze som mala atd.. to ma najviac stve.. a ako hovori POZRI ludia budu este horsi a horsi :(

pozri-

...je pravda ze niekedy mlady vzhlad narobi viac skody ako uzitku-ale to si netreba toho vsimat...
tiez mam s tym skusenosti-ale iba tam kde ma nepoznali-tipovali mi velmi mlady vek a pritom som ja uz mala 7rocneho syna/a tym ze mi tipovali menej rokov- tak to vyzeralo ze syna som mala vo velmi mladom veku-a to uz som pre nich bola rozvedena ..../
niektory ludia ani nevedia ako ublizia cloveku ktoreho nepoznaju tymi svojimi odhadmi...
ALE TAKY JE ZIVOT A LUDIA SA NEZMENIA A POVEDALA BY SOM ZE BUDU CIM DALEJ TYM HORSI

Iveta Michael

Maliska aj Arabela!

Prestaňte sa zaoberať s takými sprostosťami...

Maliska..tie vyspelé baby 16-17 s takými,,prednosťami,,aké ty obdivuješ na nich vyzerajú ako staré kurvy s prepáčením...a to by si chcela aj ty takto pôsobiť??

Buď sama sebou a ďakuj Bohu že si taká aká si a váž si to! Keby si bola 20-ročná ako aj si ale vyzerala by si na 30 a bola by si silná baba až potom by si možno pochopila ako je dobre že vyzeráš teraz tak ako vyzeráš,ja ked som mala 25 tak mi teta v trafike nechcela predať zápalky bo si myslela že ešte nemám 18-násť a to som sa mala paprčiť? ma to len potešilo tak neviem prečo by si sa mala aj s Arabelou trápiť pre takéto kraviny dôležité je len to že si zdravé dievča!

Maliska

bud si na celo napisat vek alebo sa nad tym len pousmiat :( ale ked clovek ma dieta a vyzera tak mlado je to podla mna vyhoda :) moja mamka je tiez nizka ale inak ako by som jej povedala ze ma 35 a kazdy hovori ze ci sme sestry alebo nieco take co ma tesi :) pripada mi ako moja super kamaratka :) pre dieta si myslim ze bude vyhodou mat taku mladu mamku alebo sa mýlim ? :) akurat len tie blbe poznamky no

Arabela93

Samozrejme, že s detským výzorom sú spojené aj trápne situácie... napríklad, nedávno som šla so 16-ročným bratom po meste a stretli sme jeho známych. Hneď prvá poznámka, ktorá padla:,,Nevravel si, že máš mladšiu sestru"... =/ Taktiež som bola nedávno u maminy v robote a jedna jej kolegynina známa, ktorá tam vtedy tiež bola sa ma pýtala, ako sa mi darí v škole. Tak som jej povedala, že fajn, tento rok končím. A ona hneď:,,A na akú strednú sa chystáš?" =/