Vyzerat na svoj vek ?

Príspevok v téme: Vyzerat na svoj vek ?
Maliska

ahojte chcem poradiit co mam robit :( som malicka 156cm a vyzeram na 14/15/16 len nie na svoj vek 20 :( aj v praci som mala problem lebo mi povedali ze vyzeram ako decko :( ked som s priatelom tak sa ho pytaju kolko mam rokov ze by mi tolko nepovedali :( este aj 16rocna mi povedala ze vyzeram na 15 :( prv som sa snazila robit ze mi to nevadi:( ale potom ked idem s kamoskami alebo s priatelom hambim sa ze som taka zasrana pri takych citim sa proste smutne ze to tak je :( ze nedokazem zapadnut lebo oni su vyspele a ja decko :(

LETICIA

nemate sa naco stazovat, kolko bab by co dalo zato aby vyzerali mlado a mali taku postavu, mne sa osobne velke baby zavalite nepacia. take ze fakt baby.

goccia

To je dalsia problematicka oblast, este nikdy som nemala starsieho priatela. Teraz mam o 7 rokov mladsieho. A to je dost velky rozdiel.

Maliska

tak to hej to je pravda su aj horsie veci :( aj sa snazim na to nemysliet ale ked vidim mladsie odomna ako vyzeraju tak super a ja jak dieta :( ale to len znamena ze je cas so sebou nieco robit :( :) dufam ze sa mi to podari aspon na tu 18stku vytiahnut :P :)

Arabela93

ale buď rada, že máš priateľa, ktorý ťa má rád takú, aká si =) na mňa letia akurát len 14-16 ročné deti, s ktorými nechcem mať nič spoločné....

ana955

ja som na tom podobne, akurat, ze mam 24 a tipuju mi tak 16, max. 17 rokov. A vo vyske to nebude, mam 176 cm, ale mam taku detsku tvar.

goccia

Ked som raz nastupovala do noveho zamestnania, na informaciach som povedala, za kym chcem ist (moj buduci sef), a pan na informaciach sa ma s usmevom spytal, ci idem pozriet tatina :D. Takze nejaky respekt je fakt tvrdy oriesok...

Arabela93

pozri, ja na tom tiež nie som najlepšie... do ksichtu vyzerám ako decko a som až príliš chudá, čiže aj "nevyvinutá".... no ale s genetikou človek ťažko niečo urobí... tiež mi to spôsobuje problémy....každý si myslí, že chodím na základnú školu a popri tom tento rok maturujem a chystám sa na vysokú školu...viem si predstaviť, ako ma budú rešpektovať =/ vlastne dá sa povedať, že od štrnástich vyzerám rovnako... takže ťa chápem, že ťa to trápi ...

LETICIA

maliska netrap sa takou hlupostou bude len rada, pozri ja mam tetu ma 38 vyzera na 30 ma 160 45kg a je lekarka, cize nemysli na hluposti. pekne sa oblec, namaluj, pekny uces, fajn obuv a spravaj sa inteligentne

goccia

moze byt aj horsie, ze ti v 32 rokoch budu tipovat 18 ci 20, a to ludia, ktori su sami v tom veku, nechcem ta strasit, ale radsej sa skus akceptovat taka, aka si, a povedat si, ze existuju aj horsie "defekty"...

Maliska

ja mam 156 vahu 46 takze som dost malicka a este aj chuducka :( v praci mi povedali ze ako mozu zamestnat mna ved som decko :( hrozne to vie podkopnut sebavedomie :( a jedna vec ze opetky neznasam :( to je este horsie :(