Vyzerat na svoj vek ?

Príspevok v téme: Vyzerat na svoj vek ?
Maliska

ahojte chcem poradiit co mam robit :( som malicka 156cm a vyzeram na 14/15/16 len nie na svoj vek 20 :( aj v praci som mala problem lebo mi povedali ze vyzeram ako decko :( ked som s priatelom tak sa ho pytaju kolko mam rokov ze by mi tolko nepovedali :( este aj 16rocna mi povedala ze vyzeram na 15 :( prv som sa snazila robit ze mi to nevadi:( ale potom ked idem s kamoskami alebo s priatelom hambim sa ze som taka zasrana pri takych citim sa proste smutne ze to tak je :( ze nedokazem zapadnut lebo oni su vyspele a ja decko :(

Maliska

tak teraz ste ma nepotesili :( joj :( v mojej rodine nikto nevyzera tak mlado :( mam sesternicu ktora ma teraz 31 a ma dieta a vyzera na 25 kazdy chlap sa za nou otaca :) lenze ona ma aspon postavu :( ved to ze mi to ztazuje v praci a tak :( aj ked som sa snazila obliect namalovat a vycesat skor som posobila ako neaka ,,lompa,, som sportovy typ takze velmi tomu nepomaham co ? :(

Arabela93

nie si sama, ktorá vyzerá príliš mlado... ja mám 18 aj pol a viac ako 15 mi nikto netipne ... a popri tom som dosť vysoká (172 cm), ale do tváre vyzerám ako decko... proste s tým človek asi ťažko niečo urobí, keď má detské črty tváre =/

jankaaaaaaaaa

co ja viem.. podla mna to formalne oblecenie na veku prida viac ako take to sportove oblecenie s teniskami a roznymi farebnymi kombinaciami.. no neviem, treba vyskusat

goccia

janka, neviem, ci pomoze vzdy. Ked som si kupovala v obuvi vysoke cizmy z vysokym opatkom, proste brutal sexi, tak sa predavacka zacala smiat ked ma uvidela :((. Mala som vtedy asi 21 rokov. Takze sa moze stat, ze to elegantne oblecenie skratka iba podciarkne, ze sa to k nej nehodi. A bude vyzerat este aj smiesne.

xy:)

moja kamoska vyzera ako decko a sama uz ma decko.. ked soferuje ani ju nevidno, vyzera proste detsky a nie zensky a ani zensky nikdy vyzerat nebude.. ale tak zas lepsie ako keby si mala vyzerat ako stara skatula.

tpch

Maliska, uplne ta chapem. Neprimerane mlady vzhlad sposobuje napriklad problemy v praci, najma v povolaniach, kde potrebujes mat nejaku autoritu. Ked vyzeras ako dievcatko od susedov, tazko vzbudis respekt a musis sa ovela tvrdsie presadzovat. Zakladom je nepouzivat sladky dievcensky look zmurkajucej babiky. Najlepsie je poradit sa s profesionalom, ktory ta nasmeruje spravnym smerom, co sa tyka vonkajsej upravy.

goccia

Maliska, asi ta nepotesim. Mlady vzhlad ma "prenasleduje" prakticky od malicka. Naviac som vysoka len 159 cm, co mi tiez nepomaha. Mam detsky ksicht a viem, ze zo mna nikdy ziadna zena wamp nebude. Aj ja som sa uz velakrat snazila posobit zensky, ale neprisla som na to, ako to dosiahnut. Mam teraz 32 rokov a nelepsi sa to. Rozdiel medzi mojim skutocnym vekom a tym, ako vyzeram, sa od puberty stale zvacsuje. Neviem, ako to pojde dalej, ale viem, ze "dospelo" asi nikdy posobit nebudem. Tiez mi to stazuje zivot, lebo ludia ma beru ako decko uz len na zaklade vzhladu. A potom sa tak aj spravam, nepriebojne. Takze dobre viem, ze to nie je len vyhra. Skus navstivit profi studio, ktore je zamerane na vizazisticke poradenstvo. Tam ti mozno poradia... Nedaj sa! :)