Vyzerat na svoj vek ?

Príspevok v téme: Vyzerat na svoj vek ?
Maliska

ahojte chcem poradiit co mam robit :( som malicka 156cm a vyzeram na 14/15/16 len nie na svoj vek 20 :( aj v praci som mala problem lebo mi povedali ze vyzeram ako decko :( ked som s priatelom tak sa ho pytaju kolko mam rokov ze by mi tolko nepovedali :( este aj 16rocna mi povedala ze vyzeram na 15 :( prv som sa snazila robit ze mi to nevadi:( ale potom ked idem s kamoskami alebo s priatelom hambim sa ze som taka zasrana pri takych citim sa proste smutne ze to tak je :( ze nedokazem zapadnut lebo oni su vyspele a ja decko :(

hviezda01

Maliska-nemas za co..:-)...a tie stupidne odpovede si nevsimaj,najlepsie je nereagovat...oni potom prestenu rypat..:-))

Maliska

ziadna skyta tema .. mna to fakt trapi .. tak nechapem co tu pises ked nevies ?! nechapem preco by som sa stym chvalila ked tu pisem ze ma to trapi ... ked ta to nezaujima tak tu nepis.. nikto ta nenuti

jankaaaaaaaaa

dalisa tema so skrytou temou - "podme sa pochvalit kto ako mlado vyzera na svoj vek" .. alebo "pochvalte ma a zavidte mi ze vyzeram mlado" ....

Maliska

nie aby somnou chodil pre krasu ale aby mu nemuseli hovorit kamarati ze ako vyzeram mlado .. to bolo myslene tak aby sa zamna nehambil ..nie ze som povrchna .
hviezda :) dakujem nie ved to je v pohode :) dakujem pekne este raz :)si zlata :)

hviezda01

:-))..supeeeer..uvidis,ze sa nad tym budes este smiat,ze aka si bola hlupucka,ked si si z toho robila vrasky..:-).....ospravedlnujem sa za tu hlupucku,ale nebolo to myslene zle...vela stastia ti prajem..:-)))a nech vam t ovydrzi ci najdlhsie..:-)

Maliska

dakujem pekne za povzbudive slova :) ako ja sa nad tym pousmejem ze ved budem vecne mlada a moj priatel sa moze chvalit ze ma mladucku frajerku ked bude starí :D ale vo vnutry som smutna :( ale uz sa budem len usmievat a uzivat si to :) a vediet ze v tridsiatke mi budu hadat 25:)

hviezda01

..alebo to ber s humorom...pousmej sa nad tym a povedz im,ze budes vacne mlada,ked teraz vyzeras tak mladucko..:-))