Prirychle priberanie na vahe

Príspevok v téme: Prirychle priberanie na vahe
mirage

Od augusta som v praci /pekarni/ pribrala dobrych 12 kil,poradte ako sa ich zbavit.V maji nastupujem do novej prace,ktora je sedavejsieho charakteru a ja mam obavy ze priberiem este viac a to by som nerada.Stravovacie navyky som nezmenila a predsa som tak vela pribrala.Ved v robote som sa ani len na chvilu nezastavila.Ako je to mozne?

uzlik

no a pokial chcete nieco robit so svojou vahou ozvite sa zarucene programy ktore funguju bracho schudol za mesiac 7,5kg a to mal fakt vysoku nadvahu
-adresa odstránená-

uzlik

mirage nebude to chlebikom ? aj moja krstna robila v pekarni a riadne pribrala lenze vie z coho najviac jej chutila korka z chleba a tu jedla denne + niake chutne kolaciky co tam robili a kysnute cesto je na pribratie naj ..

miliva

Chlapci dievcata co ste pribrali,
dajte si spravit krvne testy ci nahodou nemate spomalenu funkciu stitnej zlazy.
vtedy sa velmi rychlo pribera.
Su na to lieky a da sa to stabilizovat

Jury

Od augusta som pribral neuveritelnych 18 kil.Mam len 12 rokov vysku 145 centimetrov a rucicka na vahe mi ukazuje 66 kil.Poradte mi prosim ako mam schudnut.

kony

Od zaciatku septembra som pribral 17 kilogramov.Mam len 12 rokov a vysku 145 a rucicka na vahe mi ukazuje neuveritelnych 65 kil.Poradte mi prosim ako mam schudnut.

sasanka-tb

vždy som mala problém pribrať ale posledný rok sa to zhoršovala natolko,že som každý mesiac schudla asi kilo,bola som zúfala.Už 4mesiace užívam vynikajúce produkty na ktoré nedám dopustiť lebo vdaka ním som pribrala už 3 kilá a som spokojná pozri si www.abczdravie.tym.sk Je to skvelé