pomôže kavitácia

Mery NR

Kavit,
takže som bola 3 krát. Dodržala som všetko ako radili, pila 3 L vody denne, plus k tomu cvičila a menej jedla (hlavne aj kvôli tomu, lebo som veľa pila a jesť mi už potom nechutilo)
A z obvodu stehna mi zmizli 3 CM a aj celulitída sčasti odišla!!
Išla by som aj na ďalšie sedenia, ale je to dosť drahé :-( a mám doma len 3 mesačné bábo a časovo si to neviem zadeliť.
Ale aj tieto 3 cm mi zatiaľ stačia, vážim 50 kg, tak aj tento úbytok už je vidieť na stehnách. Niečo ešte pochudnem a pred letom na to pôjdem ešte raz
Takže keď máš na to peniažky, určite odporúčam a najlepšie celé sedenie 6 - 8 krát.

Kavit

Mery NR- jej to by som bola rada, keby si dala vediet sako si dopadla, lebo reklama slubuje cmdole, no tak sa mi zda, ze vacsina zien aj tak neschudne

Charlotte883

Je to nezmysel, zbytocne vyhodene peniaze...po 4 kavitaciach a lymfodrenazach nezisiel ani 1 cm a ani celulitida...a to som pila cistu vodu ako o zivot, aby sa to vyplavilo...
A mozno je to o stasti ;) na niekoho to moze zabrat, treba skusit ;)

Mery NR

ahoj, ja som sa bola dnes objednať. začínam vo štvrtok. ja som o kavitácií čítala len samé pozitíva, tak som zvedavá. tiež potrebujem pár cm zhodiť z bokov a zo stehna, som pár mesiacov po pôrode a tie kilá nie a nie dolu. dúfam, že mi toto pomôže. neskôr sa ti môžem ozvať ako to zabralo u mňa :-)