Malo dotykov...

Príspevok v téme: Malo dotykov...
nestastna9

...sme s partnerom skoro rok a vo vztahu vidim zmeny...menej dotykov,menej bozkov...vsetko musim zacinat ja sam od seba nic nespravi...ked mu poviem ze mi to chyba iba ma odbije ze vsetko robi zle..ked sa pohadame ja som ta co sa prva tuli a naprava...on len urazene caka alebo ma ste odsunie...ale ako nahle vezmem vinu na seba uz je dobre...ach uz nevladzem

nestastna9

a ked mi povie potom ked uz je dobre ze to bolo len z nervov? ze si to o mne nemysli? ach neviem ako to mam riesit...lebo viem ze ani on by nebol bezo mna...

xantipkaR

Nehnevaj sa ale nadávky vovzťahu nie sú normálne či už z nervov,alebo to je jedno aky je dovod vo vzťahu ma byť aj úcta a teraz ked ju nemate voči sebe čo bude neskôr, nenamýšlaj si že sa niečo zmení nie bud toto všetko s čím sa tu virtuálne zdôveruješ prekonzultuj otvorene aj s priateľom aby ste si ujasnili komu čo prekáža, alebo sa prestaň stále obviňovať prečo on je taký či onaký, ak by mu na tebe záležalo nemusela by si stále ty doliezať.Tak ak máš pocit že mu dávaš podnes na to jeho správanie tak mu ho nedávaj, ale ver mi kto chce biť palicu si nájde a môžeš sa akokoľvek snažiť.Maj trocha sebaucty a pomysli si čo by si ty poradila niekomu kto by ti opísal takúto situáciu v ktorej sa nachádzaš.Držím palec:-))

nestastna9

veru neviem naco sa trapim ako hlupa ale mozno je aj na vine moja velka ziarlivost...a ze mu iste veci vycitam az potom zacne byt hnusny a nadava mi... lenze ako si to moze dovolit mne by spravil cokolvek nevynadala by som mu je toto charakter ? a co sa tyka veku mam 21 a nebola by som uz za dalsi novy vztah ja som stala a myslim ze zas nadavky nie swu az takym dovom na rozchod kedze to robi len v cistych nervoch, bo sa dokaze aj pri malickosti rozculit poriadne

nefinka

no mňa by frajer raz poslal do .. a skončil by .. na čo sa trápiš v takomto vzťahu, ktorý je už po roku úplne na nič?

nelinka22887

Mslim ze to je prilis skoro po roku, aj ja si myslim ze ho to uz omrzieva byt s tebou...som len uprimna nehnevaj sa, mozno sa mylim, ked pocitujes menej dotykov a bozkov po 5 rokoch je to prirodzene lebo to uz je nejaky cas...ja soms priatelom 5 rokov a vzdy ked sme spolu ma objime alebo sa mazname....vsak o tom je laska..

Anaya

NESTASTNA9 --- Tak toto by som považovala za dôvod na rozchod. Toto mu nesmieš dovoliť, lebo si bude dovoľovať ešte viac k tebe.
Nesmieš si to tak pripúšťať a myslieť si, že je jediný na svete. Predpokladám, že si ešte mladučká, tak určite nebudeš mať problém nájsť si niekoho, kto ťa bude mať rád a bude si ťa vážiť. To tvoj priateľ určite teraz nerobí. Viem, že sa ti to teraz zdá ťažké, ale nedovoľ mu takto s tebou zaobchádzať.
Ďržím ti palce! :-)

nestastna9

:( dneska ma koli trapnej hadke ponizil a poslal do.... ako robil aj predtym...kur*a naco su tieto city naco ked len cloveka privedu na psychiatriu pomay...oplati sa zit ked koli niekomu zijete fakt iba koli nemu a on vas strapni a odsunie :(((( !!!! kuuuur*a

nestastna9

bibisa

zato ze som suhlasila s tebou nemusim suhlasit vzdy s tym co povie on praveze si poviem svoje a vo vsetkom sa nezhodneme :))ja sa s nim rozpravam o nas a dost ale on vsetko berie ako vycitky a ked to prevratim na srandu tak si z toho potom nic nezoberie a stale vravi ze som narocna...ked som kludna ako keby ma nic netrapilo je dobre vtedy sa citi ze mi vsetko dava...ako nahle mu poviem ze mi chyba to a to tak je zle

User_37597

JAJ a este jedna vec..nesmies stale suhlasit zo vsetkymi nazormi.lebo teraz si suhlasila s kazdym co ti radil.tak predpokladam ze takto to je aj vo vasom vztahu.nemyslim to v zlom mozno to ej v skutku tvoj nazor ale len pre istotu..to sa len zda ze chlap chce zenu co mu bude pri vsetkom pritakavat a len jemu s apodriadovat. :)
vela stastia a nezabudni sa snim rozpravat stale dookola o vas dvoch.ne zatazovacky co jemu lezu na nervy ale normalna komunikacia v ramci zabavy.