Bioderma

Marsmeloun

bioderma je užasnaaa ja používam tie vyrobky na akné sebium .. a vobec nie jer taká drahá ... ked to porovnám s avene co je omnoho drahsia a je uplne na 2 veci ... iba co mi este pohorsila a teraz stojí v poličke ,....

Marsmeloun

bioderma je užasnaaa ja používam tie vyrobky na akné sebium .. a vobec nie jer taká drahá ... ked to porovnám s avene co je omnoho drahsia a je uplne na 2 veci ... iba co mi este pohorsila a teraz stojí v poličke ,....

libi

ahojte. používam biodermu na problematickú pleť a som s ňou celkom spokojná. Sébium pore rafiner je fajn, pekne sťahuje póry. Rozmýšlam ešte nad akn fluid, mam na tváry červené škvrnky po akné. Máte niekto s akn fluid skúsenosť?

nika 007878

takžee, bola som si to včera kúpiť, majú dokonca tie taštičky v našej lekárni, tak som sa potešila a taštičku som už aj využila :) a vyzerá byť fakt lepšie to fluid, príjemnejšie na pleť ako AKN, po AKN som mala pocit mastnoty, no po tomto mi zostala hladká pleť ako keby som ani nič nemala a tá voda vyzerá byť tiež super. Pekne stiahne póry. Tú som ešte nemala, ale asi investujem i do tej :) fakt sa to oplatí.

nika 007878

práve včera som to pozerala na bioderme, aký je rozdiel v AKN fluid - novinka a AKN krém a písali, že v tom, že fluid je lahšia textúra, vodovejšia, aby nezanechával na tvári pocit lesku, vynovené zloženie a je nejaká limitovaná edícia, tak to bude asi tá voda pleťová k tomu, vo vyhradných lekárňach s kozmetickou taštičkou, takže dneska utekám do lekárne :D