chcem najst v sebe pokoj

Príspevok v téme: chcem najst v sebe pokoj
jarolinka

Mam v sebe neustaly nepokoj.....je sice pravda,ze vsetko je na mne,2deti,,,,17 a 9rocny chlapci,domacnost....financie.Mam zdravotne problemy,ktore si riesim sama alternativne...lekari pchaju do cloveka lieky len na potlacenie choroby,som na inv.dochodku mam 39rokov.Mam aj priatela,ale ten toho ma tiez akurat dost,nema ani vlastne byvanie,byva v meste svojej prace v podnajme.Ma jedneho syna 13rocneho s ktorym ma tiez vela starosti,jeho matka mu nevie zabezpecit to co treba,vsetko musi zabezpecovat priatel...oblecenie,jedlo.Ked pride syn za nim su u mna,v mojom byte...taktiez aj priatel ked pride po tyzdnovkach domov.....tak je doma vlastne u mna.Aj toto vyvolava vo mne nepokoj a neklud,najradsej by som bola keby mal vlastne byvanie tak ako ja.Ja beriem veci racionalne ako aj on hovori....lubim ho,ale hladim si svoj zivot,svoje starosti.Rozmyslala som aj nad tym ci by mi nebolo lepsie samej.....ked dost nepokoja vnasa do mnma prave on,svojim zivotom.Dost mam ja samam so sebou.AKO NAJST POKOJ??

jankaaaaaaaaa

vysvetli mu ze mas vlastny zivot a mas dost problemov aj bez neho, nech si najde aj on ten vlastny a nech na tebe neprinasa este svoje starosti..