Ako byť šťastným človekom ?

Príspevok v téme: Ako byť šťastným človekom ?
Lea. tá

Ja to potrebuje teraz strašne, som nenormálne psychicky unavená, mám 17 ROKOV! odmalička ma všetci chtiac nechtiac hnali ako koňa aby som bola vždy najlepšia, najúžasnejšia ,najkrajšia, chápem to kvôli rodičom, o to sa snaží asi každý rodič,, ale mňa to unavuje, stále všade začínať odznova ( stredná, noví ľudia, nové situácie), každému ukzovať len tie dobré stránky, pretvarovať sa , aby som bola stále na tej istej úrovni a "neklesla", stále toľko zodpovednosti, stále myslieť na toľko vecí, do toho tá škola , nechcem dopadnúť zle, nedostať sa na vysokú, ale sama na sebe si všímam že niektoré veci, kt robím ako pitie alkoholu, fajčenie trávy, byť myšlienkami stále niekde mimo - to sú len veci, kt. sa snažím zakryť všetko to , čo vo mne je - ten hnev na celý tento systém, ľudí, to opovrhovanie ako sa ľudia pozerajú na ostatných ak nie sú pekní, bohatí, bez postavenia , do riti čo ako kto môže ako vyzerá ?? nebavia ma tieto povrchné veci, ja proste potrebujem vypnúť , ale ako. Je asi trápne napísať v láske som sa sklamala, ale je to pravda, a to nemyslím len lásku medzi mužom a ženou ale celkovo, ľudia, tá energia z nich, vzťahy medz i ľudmi všeobecne, každý sa podkopáva, je ťažké žiť vo svete plnom nenávisti a povrchnosti !