hm?

Príspevok v téme: hm?
minoska

Prosím Vás o radu ako sa povzniesť nad priateľovými kamoškami a kolegynami.Sme spolu štastní , každý svoj voľný čas venuje mne,hovorí že v hlave ma iba mńa a že jeho kamošky su minulosť . Beriem do úvahy jeho minulosť , veď aj ja mám svoju ,len s jedným rozdielom , že jeho minulosť ( kolegyne , kamošky , bývale ) sa mi stále pletú do prítomnosti.Nestretáva sa s nimi , len smskuje telefonuje no a mňa toto privádza do zúfalstva . hm? nejaký názor recept by sa našiel ? :-)

Jaja26

Kámošky - s nimi by som sa skamarátila aj ja.
Kolegyne - nech sa s nimi baví v práci o pracovných veciach, nikoho neteší ak ho kolegyne/kolegovia otravujú aj doma, šak je s nimi min. 8 hodín denne (si robí z teba srandu?)

Bývalé - a to už je čo. Keď sa stretnú na ulici, nech sa pozdravia a zdvorilostné vety typu "ahoj ako sa máš?" v pohode, ale to je asi všetko.

Ak mu to nedáš najavo, tak sa budeš len trápiť.

a to, že ti dáva čítať všetky sms, to si myslíš len ty! možno ti dáva čítať sms, ktoré iba on chce ;-)

nezabudni je to len chlap :)

xxxxxxxxxxxx

mala som podobny problem, a vyslo z toho ze tie baby asi daco chcu, ale chalan sam pochopil ze to pre nas vztah dobre nieje a ukoncil s nimi kontakt...takze si myslim ze sam ked vidi ze ti to po srsti nieje by to mal skoncit sam...ja osobne som sa snazila to ignorovat a nic si nenahovarat usetrili sme si hadky o blbostiach.

xy:)

tak dievcence vedia, preco su aktivne.. asi nieco cakaju, asi sa im s nim dobre komunikuje, povazuju ho za svojho kamarata.. i ked mi nejde do hlavy, ze s nim udrziavaju kontakt aj po strohych sms.. mozno v sms je strohy, ale inac asi nie.

minoska

nie je ich 50 ani 20 , pre mňa je hrozba aj to že sú 4 , tiež sa mi to nepáči , ale podla neho je to " minulosť " nevyvoláva nevyhladáva kontakt s nimi , to ony sú aktívne a otravujú , keď mu príde sms ,dá mi ju prečítat ( nemá tajomstva )z jeho strany sú tie sms chladné strohé , zakázať mu komunikáciu s nimi nemôžem , len ma to boli a trápi a to on vie . Tvrdí mi stále , že ak by s nimi niečo chcel tak není somnou . Ach jaj ono to je začarovaný kruh ..

User_37597

ja by som to isto netolerovala lebo pre mna chlap ktory po mne tuzi predsa sa nestretava a nepise si z dalsimi 50 (ci uz kolegynami alebo kamoskami).

xy:)

mozes sa s nimi skamaratit aj ty.. ale to sa ti asi nebude chciet. tak sa ho opytaj, co take dolezite ma, ked s nimi musi vkuse telefonovat. btw si to opisala akoby ich bolo najmenej 20 :)