liecive kamene - reklamny tah?

jajka555

kamene maju urcite vela do seba,hlavne polodrahokami sa vyuzivaju pri lieceni, kazdy ma urcitu vibraciu a energiu, najlepsie sa vyuzivaju pri cakrach, ich liecbe alebo harmonizacii, tym padom si viete liecit cele telo. tak ako kazda cakra ma svoju farbu aj kamene, je dobre si prikladat jednotlive kamene na cakry rovnakej farby, tym sa harmonizuju a otvaraju, telo moze normalne fungovat. je vela sposobov vyuzitia kamenov, staci si to nalistovat v googli, najdete tam toho veeeelmi vela. prirodu netreba podcenovat

marianna v.

mne uplne najkrajsie chyti farba u kadernika, ked sa riadim lunarnym kalendarom. pocas splnu nemozem spavat. a nie je to preto, ze by som si dopredu zistovala, v akej faze je momentalne mesiac. a o tom, ako mi je mizerne a ako ma bolia kosti, ked sa ma zmenit pocasie, ani nepisem. :) a mam 26 rokov, sakra, a vtedy sa citim ako babicka :)

maringotka

no, a najväčšia sranda je, keď ten "prírodný" človek začne kvákať, že všetko prírodné je podfuk.

marianna v.

jedno je iste - v dnesnej dobe sme stratili takmer uplne komntakt s prirodou a tvarime sa, ze s nou nemam nic spolocne, ze nas neovplyvnuje pocasie, fazy mesiaca ap. ... houby! :) clovek vysiel z prirody, to je fakt.

User_37597

tak tak...podla mna netreba to hned zavrhnut ako urcity sposob vymyslania a obrania ludi o peniaze..ved to je fakt lacne za to ake to ma ucinky.

marianna v.

ten mesacny kamen inak sedi - (vraj) lieci predovsetkym zenske problemy! cena zavisi od obchodu, to je fakt. v malom meste som nasla kamene o velkosti cca 4-5 cm za 1,70 eur, co nie je vela...

User_37597

ja mam zas opacnu skusenost..moja mama ma doma plno tych kamenov a veru nestoja zas az tak vela.pokial ide o male kamienky.fakticky bez sugescie mozem povedat ze nie pri jednom mi rozprnela ruka,zacala byt velmi horuca alebo sa mi spustili skor krami napriklad pri mesacnom kameni.myslim si ze nieco urcite je na tych kamenoch..keby aj nie preco je tym tak presyteny trh?

jankaaaaaaaaa

je to len tah ako vylakat z vreciek dovercivych ludi nemale peniaze. diskutabilne je len to ci je ten tah sikovny alebo nie