Moze byt tento clovek normalny?

Príspevok v téme: Moze byt tento clovek normalny?
BrokenHeart

Moze byt tento clovek normalny? Cely nas vztah ma skatulkuje do krabicky ako kurvu ktora roztahuje nohy kade chodi, na konci ked uz som z neho utrapena a chcem sa rozist mi vycita vsetko ze to je moja chyba, neskor sa ospravedlnuje ze ma chce spat a nanovo mi zacne nadavat a teraz mi povie ze radsej si najde niekoho komu na nom bude zalezat a "naozaj" ho bude Milovat? Mna uz natolko zaskatulkoval do krabice ze ho este viac nenavidim. Uz v zivote s nim nechcem byt je to spina svinska :'(

Deria

Je to zakomplexovany blazon, ktory ani nevie, co chce. Uz sa k nemu nikdy nevracaj, nikdy sa nezmeni a ty budes vzdy ta zla.

Agnes999

Ja som s byvalym zazila nieco podobne. Kedysi este na zac. vztahu som mu povedala, ze moj byvaly mi v hadkach nadaval do ku..ev a ze ma to bolelo, pretoze som nikdy nic take nebola a radsej by som umrela od hladu ale nikdy by som nesla za peniaze. A vysledok bol ten, ze aj on mi v hadkach tak nadaval. Bola velka chyba mu to spominat, ale zase keby bol normalny, tak sa takto nechova. Sam priznal, ze to robi preto, ze vie, ze mi to vadi, tak aby mi co najviac ublizil. No a rozchod prebiehal podobne ako u teba, striedavo mi nadaval, citovo ma vydieral, vsetku vinu hadzal na mna - hoci on ma dokonca podvadzal, a striedavo mi zas vyznaval lasku a ze nech sa k nemu vratim. Este 3 mesiace po rozchode mi vypisoval ako ma lubi a mam sa k nemu vratit a potom, kedze som mu nikdy neodpovedala pochopil, ze uz nema sancu, tak odvtedy mi pisal len nadavky. Je toho vela, mam tu o tom aj temu. Musis sa proti jeho reciam a manipulacii obrnit, musis mat vela trpezlivosti, nic ine ti neostava. Ale neostavaj s takym clovekom, normalny urcite nie je! Je to sebec, manipulator a chorobny ziarlivec!

Weva

No ocividne to ma krasne vymyslene - kasli na neho, lebo pri tom nemas sancu urobit nieco dobre - vsetko si obrati ako jemu vyhovuje. Cim skor to ukoncis a uzavries tym lepsie!

BrokenHeart

Teraz si na mna vymysli ze som ho nikdy Nemilovala ako on mna, ze som hento ze som tamto, ze ja som to pokazila a on bol ten najviac Milujuci, ja tohto cloveka z duse nenavidim.