po akej dobe ste sa zalubili do svojho partnera?

Príspevok v téme: po akej dobe ste sa zalubili do svojho partnera?
katka v.

ahojte, pisem vam, aby som mala sajnu, po akej dobe sa da realne zalubit do chalana. viem, ze existuje aj laska na prvy pohlad, avsak mne sa toto nepostastilo. momentalne sa stretavam s jednym velmi fajn chalanom. mame si co povedat, je az podozrive, kolko toho mame spolocneho. je mi s nim dobre, avsak beriem ho (zatial) len ako kamarata. on to vie, nechcela som ho vodit za nos. je to dobry clovek a posledna vec, co by som chcela, by bolo ublizit mu. on vsak ma zaujem o realny vztah a na zaciatku na mna dost tlacil, avsak toto sme si vydebatovali. vie, na com je, vie, ze ho nelubim, a vie, ze po mojich skusenostiach som opatrna. ja vsak netusim, ci k nemu budem citit aj viac. mam ho rada ako kamosa, ale fyzicky ma nepritahuje. myslite, ze sa to moze zmenit? a ak ano, po akej dobe? kolko vam trvalo, kym sa u vas kamaratstvo zmenilo na viac?

nestastna9

to prve zalubenie na prvy pohlad je len pritazlovost mozno charizma laska vznika casom... mne povedal priatel ze ma lubi uz na prvom stretku ako ma predsa mohol lubit hned moj vzhlad, moje komunikovanie s nim, sexualne vyzarovanie a podobne ? ale to su prazdne veci laska prava laska vznika neskor ked si mozete povedat oplati sa mi pre neho zit! ja som mala tiez kadejake skusenosti a preto som zo zaciatku nepocitovala lasku ako som si ako mladsia myslela ze to je laska to poblaznenie viac menej sexualneho povodu...ale nie je to tak...ked uvidis ze ako sa snazi a robi nieco pre teba ako mu na tebe zalezi ze by dokazal aj za teba umriet to je laska....

rora

ja si myslim, ze ked to nie je na zaciatku, tak to nepride...

ja som raz tak cakala a cakala.. neprislo to, aj ked bol super chalan

ale zas, kamosksa zalubila az neskor, ale to je podla mna zriedkave