AIDS

janek84

Chcem sa spytat pred par minutami mi jedna cajka urobila oral pridem domou pozriem sa a na boku penisu krv ale neje to moja krv tak som sa hned utrel 100% alkoholovymi utierkami a teraz lezim vo vani uplne mimo ci nesom nakazeny prosim vas o nejaku odpoved dakujem

anonym_2137

Ak to nie sú len vyrážky, môžu to byť bradavice, ktoré sú následkom HPV vírusu. Len gynekológ ti presne urči, tak tam čím skôr choď!

LETICIA

a odkial to ies, ze nebol to menzes? ja beriem HAK a mam ho 3 dni a uplne inu krv, a preco nepojdes do gynekologa?

lejinka

no to bolo tak ze som krvacala tri dni ale menzes to nebol a maternicu mam v poriadku sa tak bojim meskami dva mesiace ale medzi tim som krvacala ale nebol to menzes

LETICIA

lejinka no my ti nepovieme ci mas chorobu, alebo nie, nevieme s kym si spala, neboj sa nic nemas, niesi tehotna a nestresuj, kolko ti meskaju? a test si robila kedy? este pockaj a skoc do gynekologa, mne sa napriklad stalo, ze som mala // na teste a mala som cystu.

lejinka

prosim poradtemi. mam strach robila som si test ci niesom tehotna ale niesom a menzes stale nemam co mam robit? isla som raz bez kondomu nemozem mat chorobu ? dufam ze nie prosim poradte

kary

Nemusi to byt AIDS,ale moze to byt herpes,tak by som Ti poradila zajst za gynekologom a nechat sa odborne vysetrit,serologicky aj kultivacne,moze ist aj o ine pohlavne prenosne ochorenia.Vysetrit by sa mal aj Tvoj partner!!!!!!Ak si mala nechraneny sex s neznamym partnerom,kedze sa obavas,ze moze ist o AIDS,tak cim skor zajdi za zenskym lekarom a to hned rano v pondelok a nehazarduj so svojim zivotom!!!Ale dufam,ze svojho partnera poznas dobre.AIDS sa nemusi prejavovat aj niekolko rokov,ale medzi prve priznaky su caste ochorenia podobne chripky a rapidne chudnutie,ale Ty sa nicoho neobavaj.Najprv zajdi za gynekologom a o vsetkom sa informuj aj o planovani dietatka,to je tiez velmi dolezite.Ale predsa ak si si nie ista,tak sa mozes dat anonymne vysetrit na AIDS.Drzim prsteky!!!

mary33

ano s priatelom chceme mat babo ale ja to mam skor ako take vyrazky mozno zo zlej hygieny alebo co naozaj neviem ale kazdy den sa dokladne umyvam tak neviem a o aids tiez neviem ako sa to prejavuje dik za prispevky