čierne,biele

Príspevok v téme: čierne,biele
araz

meriam 170 cm a vážim 75 kg,stále držím nejaké diety,nič mi tak nevadí ako to,že mi všetko ide do prs a brucha,nie je to nič strašné,ale mám trocha to brucho vaščie.Vačšinou nosím hore oblečené čierne veci,mám v skrini kopec farebných a hlavne bielych tričiek,bluzok a svetríkov,ktoré sa mi napr.v kombinácii s džínsami velmi páčia,ale vždy ako ich oblečiem, tak ich aj vyzlečiem a skončí to opäť u čierneho trička.Poznám jednu kočku,ktorá je na tom tak isto ako ja, ona je taká baculatejšia s vaščím bruchom a vobec sa nes....či má biele tričko alebo nie,tak sa mi na nej páčilo,že sa tým nejak nezaoberá a nerieši to,možem povedať,že jej to aj pristane tá baculatosť a vobec v tom bielom tričku a džínsach nevyzerala zle skor naopak :-D jednoducho to vie nosiť....

Monii

podľa mňa si obleč úúúplne čokolvek :) ja som zase vychrchnutá a vysoká a tiež neriešim čo mám na sebe, nemám žiadne prsia takže akurát nenosím tričká s výstrihmi, ale ked vravíš že ti to tide do prs tak si obleč pekné tričko s výstrihom a nikto si ani nevšimne že by si mala mať o kilo naviac :D

xy:)

:D ja teda nesledujem, ci maju tlstejsi ludia cierny sveter, alebo biely. biela sice rozsiruje, ale zas ked si das ciernu nemysli si, ze ti to uberie 10 kil, takze preco nie..