Chýbajúca polovička

Príspevok v téme: Chýbajúca polovička
Polovička

Mal som pekný život s človek, ktorému som zasvätil časť seba, ktorému som bol ochotný zasvätiť celý život. Spravil som ale na našej spoločnej ceste životom mnoho chýb, ktoré nás dvoch od seba oddiali. Začínal som si dlhšie obdobie domýšľať vo svojej hlave kopu myšlienok, ktoré sa nepodobali skutočnosti. Ktoré ma postupne začali rozožierať ako mravce svoju korisť, začal som kontrolovať, snažiť sa zistiť čo robí, držal som ju v klietke. Keď všetko skončilo tak som si uvedomil svoju chybu, ktorú som napáchal mojím správaním, ale i tak ostáva v mojom srdcom ako človek, ktorý ma naučil milovať, rozdávať lásku, tešiť sa z nej a prežívať ju.

Bol som ochotný investovať všetko, všetku snahu, a docieliť šťastie nás dvoch, ublížil som jej a veľmi ma to bolí, bolí ma to sedieť a pozerať von oknom či neuvidím prichádzať tú moju drahú polovičku, no zároveň mi dopadajú často krát slzy na dlaň, ktoré mi vravia, že všetko pominulo, že už ju nebudem môcť nikdy cítiť. :(

Chcel by som všetko čo som napáchal vrátiť späť, zmeniť sa tak ako som jej to slúbiľ, že to spravím. :(

Verím v seba, že dokážem zmeniť moje vnímanie a vidieť, že ten človek ktorý ma miloval ma miluje neustále. Teraz ma ignoruje, a na mobile ma zablokovala, veľa z vás si povie, však mala dôvod.

Som idiotom, ale idiot ktorý sa chce pre svoju lásku zmeniť, dokázať jej že ju ozaj Miloval, že je pre neho tá pravá a považuje ju za nu neustále.

Prosím váš poradte mi, čo robiť, čo spraviť aby som bol o krok bližšie k svojej zmene.

Prosím vás. :\"(

OTAzka ?

nepaci sa mi co si spravil :/ viem ake je byt ziarlivym lebo aj ja som taka ale .. toto je uz vela co si robil ty .. tie nadavky a tak :( .. ale verim ze sa zmenis .. a aspon si ju nepodviedol.. ziarlivost . je svina :( a clovek je taky a hoci sa chce zmenit nedokaze to .. chapem :( .. ale musis bojovat veelmi bojovat :( ked to dokazes obdivujem ta :(

Polovička

Ale ako sa mám zmeniť keď som sám? Nemám nikoho, kto by mi v zmene pomáhal, posúva ma jedine to, že môžem dievča na ktorom mi záleží spraviť šťastnou! :( Mám vyhľadať psychológa, psychiatra? Alebo akým spôsobom docieliť zmenu? :(

OTAzka ?

neslubuj ale prv sa zmen :( nepis jej nevolaj nechaj ju tak dlhsiu dobu a ty sa zmen .. tym ze jej budes vypisovat to nezmenis .. akurat tym zapricinis to ze ta bude nenavidiet lebo jej nedas pokoj a uz to laska nebude.. musis jej nechat cas a aj sebe..

Polovička

ďakujem za tie palce, som rád že pri mne stojíš, a verím tomu, že to naozaj časom dokážem, ja to chcem dokázať! :(

Polovička

Spravil som chybu, že doteraz som o svojej zmene len básnil ale nikdy som to nezačal robiť. :"( To dievča so mnou tráviť čas chcieť nebude, ale chcem dokázať, že dokážem splniť životný sľub, ktorý som niekomu dal. :(

OTAzka ?

jaj :( tak to je zle :( ... nechaj tomu cas :( spravis lepsie nechaj ju trocha nech si pretriedi myslienky a ty zo sebou nieco rob ale fakt .. lebo len tak zdna na den sa clovek nezmeni .. to trva dlhsie hoci ty si myslis ze to uz nebude ale .. nevies... a neverim ze to bude zmena z dna na den ale drzim ti velmi palce

Polovička

Bez toho aby som si overil svoje chabé myšlienky, som ju nazýval "kurvou, štetkou, šlapkou". Už to nikdy nebudem môcť ničím odčiniť, mrzí ma to, a chcem sa zmeniť, to nie je vo mne, nikdy som takto dievčatu nenadával, niečo sa vo mne zmenilo, posunulo tam kde to byť nemá! :(

OTAzka ?

tak neverim ze to je az take zle :( ci ? keby si ju podviedol tak to je ine ale co si spravil ze je to take zle hm? :(