Extremne nadrzany + SF + panic

Príspevok v téme: Extremne nadrzany + SF + panic
sexless

dobre neskore rano

citim sa momentalne ako najvacsia troska v sexualnom zivote som velmi nahnevany na seba, aky som nesmely a potlacam/vyhybam sa prirodzenosti, ktoru by som si v svojom veku uz teda fakt zasluzil..za par tyzdnov budem mat 23 a este som si nevychutnal ani zdaleka jeden sexualny styk..ze preco?

mam tu strasne velky hendikep, ktorym je slabsi stupen SF, ktoru som si pestoval posledny 10rokov velmi podstivo, tym padom je jasne, ze som nefalsovany introvert, ktory sa chronicky boji co i len pokecat s nejakou babou a pri predstave, ze by som si s nou chcel uzit, je totalny nonsens pre moj mozog, ten ma tak stopne, ze pride na mna taky pocit, ze si tuto rozkos asi neuzijem uz cely zivot a tak sa len divam bezbranne ked sa nepozeraju na ich sexi postavy a hovorim si, ze na to nemam, zabudni na to, vychutnava si len uz pohlady..hovorim teraz o momentoch, ktore sa mi stavaju najcastejsie na diskotekach, ktorych bolo za posledny pol rok cca 15-20x, nikde som na ne nechodil a poviem vam tak, ze rok dozadu ma to ani netankoval, mal som trosku iny zivotny rezim, bol som asi natolko zamestnany inymi vecami, ze mi to az tak nebilo do mozgu, niekedy som sa spravil raz 2-3x do tyzdna a nic mi nechybalo, ale posledne tri mesiace je to strasne, trpim kazde rano a ked zaspavam extremnou nadrzanostou, tak rad by som si proste aspon raz vyskusal mat nejaku peknu babu do max 65kg v roznych polohach u seba v izbe..chcem dodat, ze nesom ziadny hajzlik, co by chcel babu na jednu noc, ja by som sa nebranil vaznemu vztahu, po ktorom tuzim uz velmi dlho a ktory som taktiez nidky nemal

chcem dodat, ze niesom ziadny skaredy chalan mam podla kamosov plazovu postavu 77kg, o ktoru som sa staral uz par rokoch vo fitkach, aby som si aspon trochu zdvihol atraktivnost a sebavedomie, niektory sa dost cuduju, ze som nikoho nemal, dokonca mam kamosa, ktory mi uz chcel aj nejaku dohodit aj na jendu noc, no som odmietol vsekunde, povedal som, ze na to nemam odvahu a nedokazem si predstavit, ze keby k tomu doslo, co by to spravilo s mojou psychikou na dalsi den, strasne sa toho bojim

citim sa ako troska, jednoducho slaboch, ktory sa pomaly ale isto dostane, medzi tu mizivu cast chlapov, ktory sa uz zmierili, ze pridu o vsetky prirodzene krasy zivota, ktore si v mojom veku zasluzi kazdy seriozny chalan, je to nefer a citim velky hnev voci sebe..mozno sa zachvilu z toho aj zblaznim

kto sa docital az sem, chcem na zaver dodat, ze som to pisal za triezva a zajtra sa mozno budem aj za to hanbit a niektory mi asi povedia, ze mam stale cas, alebo by som mal vyskusat nastvit psychologa, ale o necom takom rozpravat je fakt tazke, thank god, ze existuje aspon internet

PS: ani 10-15poldecakov vodky mi neodrovna mozog natolko, aby som bol schopny neco take spravit, uz som skusal vselico mozne, ale vzdy som viacmenej v tejto oblasti chraneni mozgom :D a viac alkohol je uz zachravanim sa toxikaciou, ktora mi k zivotu totalne nechyba

ak ma niekto nejaky plan, ako to obist alebo podobny problem, rad si to precitam :)

Matthias

nemusis sa bat ze len ty mas tento problem, mam presne rovnaky problem, mam 24, tiez panic,bývam s mamou, psychicky som uplne na dne, kazdu noc musim brat silne sedativa aby som bol schopny spať, pretoze kvôli depresiam zo mna samého nie som schopný vecer spat bezohladu nato co som v ten den robil, tento stav trva uz cca 2 roky, som športovec a baby na mna odjakziva letia jak divé, mohol som mat akukolvek, MOHOL ale nebol som toho schopny, pretoze predstava priznania k tomu ze som si este nevrzol mi pokazde rozdrvila dusu, od malicka mam taktiez taku soc.fobiu,hodne introvertnu povahu neviem preco, asi to bude do určitej miery vrodene, nedokazem si uz zrealizovat normalny pevny vztah zo zenou, rachli by mi nervy, jedine vychodisko je uz len bordel ci privat,

Topline

sexless

:D :D som rad za pozitivnu odpoved...
teraz uz som "mudrejsi" uz na privaty nechodim :D
ale ked sa tak nad tym zamyslis vsetko je o psychike. vsetky zabrany pocity si vytvarame sami v hlave..len treba nabrat odvahu. ved nemas co skazit :D zien je vela ...
vela stastia

Topline

sexless
prvy krok si uz spravil a to ze si aspon o tom napisal..co napisem ja sa inym nebude pacit ale mozno to tebe pomoze...
mal som podobny problem ako ty..myslim si ze som v pohode chalan ..vkusne sa obliekam chodim cvicit vidim zaujem dievcat o mna /nechvalim sa :D/. u mna bol problem nadviazat prvotny kontakt.. kedysi neboli take akcne a iniciativne baby ako teraz :D
a chcel som sexovat ako ty :D ale ako sa s tym popasovat.. no co zavolal som na prvy privat kde babena po telefone vyzerala celkom do pohody.. to prve stretko si uplne pamatam stiahnuty zaludok maly kamos sa nechcel postavit ja trapas ze co s tym... psychika je velmi mocna a dokaze divy...ale dievcina dostala peniazky a snazila sa ....druha navsteva uz bolo lepsie ..tretia do pohody. potom clovek si zacne uzivat. teraz je privatov velmi vela a treba si davat fakt bacha na pohlavne prenosne choroby preto si treba vybrat babenu co robi sama na seba a nie na pasaka . taka berie vsetkych :D .vies na private nemas co skazit ked je do pohody babatam ide o to ze si ides nieco "kupit " a dostanes to. kdezto pri nejakom zoznameni na disce to je tazsie nie vzdy sa ti zadari ulovit tu "spravnu " ...dufam ze aspon trochu som ti pomohol

sexless

@čerešňa: otazka je ci vies, co prebieha v hlave cloveka so SF na vlastnej kozy? urcite mas v niecom pravdu a ja sam dobre viem, ze vsetko je len v mojej hlave..uvedomujem si to uz dlho, ze vsetko by slo, keby som nemal v hlave bloky, otazne je ci sa to da bez chemie (AD a pod), nejako odblokovat? uz som co to precital o SF, nejdem SF dalej rozoberat, kedze to nepatri do tejto kategorie na fore

kadzopadne dik, odvahy budem este potrebovat velmi vela, kym sa fakt nieco zmeni

@bambulka11: nemam daleko v mnohych veciach co si napisala..dokazem sa chovat normalne v spolocnosti dievcat, respektive ak v nejakej takej spolocnosti som, tak som pasivny a sedim jak socha po case si uvedomujem, ze mnohy ani uz nevedia, ze tam vobec som, kazdy o niecom melie, len ja ticho pocuvam

co sa tyka cervenenania, tak s tym az taky problem uz poslednych par rokov nema, mozno na ZS, ale teraz sa cervenam maximalne pri fakt mensiom trapase, ale tak moj mozog ide na plne otacky a uvedomuje si uz dopredu (klasicky priznak u SFobika), kde by nejaky trapas mohol nastat, takze sa malokedy chytim do takej pasce :D ..trasenie ruk a ine priznaky nemavam, ale na druhej strane, ked viem, ze sa niekam pojde a budu tam dievcata, tak som velmi nervozny a najradsej by som si dal aspon 2-3deci vina, nech to trochu opadne, ale ako som uz pisal alkohol ma zatial nikdy nepreniesol do levelu, aby som vedel s dievcatmi nieco mat alebo ich aspon zbalit..moznosti uz bolo vela, no nie a nie ten mozog oblbnut, proste sa extremne kontrolujem, aj ked uz pomaly hovorit neviem......

s rodicmi to urcite riesit nebudem, ty su kapitola sama o sebe a je im fuk co mi je, ale diky za utechu a mile slova, ak by sa dalo, rad by som si este s tebou popisal cez mail, ak by si chcela, tuto to moc rozoberat nechcem

bambulka11

Ahoj ja by som ti rada pomohla, pretože mám podobný problém, vlastne stým, že mám socialnu fobiu. Neviem či až tak ako ty s chalanmi sa stretnem odvážim sa, ale mam pri tom strašný stres myslím, že to ale nie je vidieť, ale keď som mnala ist za chalanom, ktorý sa mi naozaj páčil a chcela by som byt s ním pokazila som to tým, že som sa vždy opila. Je to hrozne ale jedine vtedy som dostala odvahu a este aj vtedy som mala strasny strach ist za nim ale dopadlo to tak, ze som to uplne pokazila a možno ma teraz asi aj neznáša. Tým som ti asi moc nepomohla, ale chcela som tým povedat to, že jednoducho to musís prekonat začni sa niekedy s nejakou babou rozpravat aj ked viem že je to hrozne tazke pretože v tej chvili aspon u mna nastane vnutorna panika a nedokazem ani normalne dychat ruky sa mi klepu tak ze a nemozem ani napit ale to by sa dalo neako vsetko zamaskovat keby nedoslo k červenaniu čo je moj najvacsi nepriatel. Neviem či sa aj ty červenas ak nie si na tom dobre. Tiež viem, že keby chcem a keby mam sebadoveru taku aku mam mat mohla by som mat chalana mozno akeho by som chcela, tiež nie som skareda ani sprosta, ale proste neverim si a tym si akokeby vsetko zle vsugerujem a to sa mi potom aj stane. A ano všetkym co tu píšete sa lahko povie chod k psychologovi, ale my si nevieme predstavit ist tam, ci by sme vobec dostali zo seba slovo SF je v tomto zakerna, že je tazke zohnat pomoc pretoze si musis o nu sam poziadat a to je pre nas to najtazsie. A k tomu sexu, aby si si nemyslel, že si v tom sám ja už sice nie som panna, mala som v posteli už aj vysnívaneho chalana , ale jedine ak som sa opila a to potom nebolo bohviečo. Ešte som nikdy nemala sex triezva a myslim že to o niečom vypoveda. A ked som s niekym chodila, pred tym než sme sa mali stretnut mala som strasne stavy. A to vas tak vyčerpava.... mne a trasu ruky ked mame RODINNU oslavu a mame jest a pit niekedy sa musim tvarit ze nechcem pretože ma chyti panika, že si to všimnu. Potom pride červenanie pretože na mna kazdy pozera ze preco nechcem jest. Potom sa cely čas citim ako ta najvacsia chudera, že neviem zvladnut obycajnu rodinnu oslavu. Takto sa jednoducho nedá žit ... s tým treba niečo robit, ja osobne by som potrebovala, aby ma niekto chytil za ručičku ako male dievčatko dovlikeol ma ku psychologovi, ale aj tak boh vie či by to pomohlo. Snažila som sa už aj to robit presne tie situacie, ktorych sa bojim , ale skoncilo to tak, že som sa strapnila a druhy raz to bolo este horsie, pretoze som mala v hlave to, že pred tym som to nedokazala nedokazem to ani teraz. Tak ja už neviem čo mam robit. Rodičom som hovorila , že co ma trapi aj vidia že sa casto cervenam ze by som chcela najst pomoc, ale oni nic ze ziadnu fobiu nemam a potom sa len cduuju a nechapu preco chodim domou opita, jednoducho sa inak neviem uvolnit, ale alkoholom som si strasne strasne znicila uz tolko veci v zivote že to ani neni mozne asi. Je to tazke... nepomohla som ti, ale aspon vieš že v tom nie si sám...a budem ti držat palce aby si sa s toho dostal a aby ti ludia rozumeli, neposmievali sa. Skúsil si o tom povedat rodicom ? .. Nie o tom sexe skus tak, že sa bojis kontaktu s ludmi ved to s tym suvisi. Možno teba pochopia najhorsie na tom je to, že v nasom veku už sa ocakava že už by sme sa mali vediet vysporiadat s takymi situaciami, ale sami to asi nedokazeme, lenže ja som to už skusila a nejde ty si to este asi ani neskusil tak naber všetku odvahu co mas v sebe a skus to možno ti to vide a zbavi ta to tejto hnusackej choroby, ked sa ti to podarí :) Nabereš sebadoveru a život bude kraasny :)) Bodaj by si to zvladol