Extremne nadrzany + SF + panic

Príspevok v téme: Extremne nadrzany + SF + panic
sexless

dobre neskore rano

citim sa momentalne ako najvacsia troska v sexualnom zivote som velmi nahnevany na seba, aky som nesmely a potlacam/vyhybam sa prirodzenosti, ktoru by som si v svojom veku uz teda fakt zasluzil..za par tyzdnov budem mat 23 a este som si nevychutnal ani zdaleka jeden sexualny styk..ze preco?

mam tu strasne velky hendikep, ktorym je slabsi stupen SF, ktoru som si pestoval posledny 10rokov velmi podstivo, tym padom je jasne, ze som nefalsovany introvert, ktory sa chronicky boji co i len pokecat s nejakou babou a pri predstave, ze by som si s nou chcel uzit, je totalny nonsens pre moj mozog, ten ma tak stopne, ze pride na mna taky pocit, ze si tuto rozkos asi neuzijem uz cely zivot a tak sa len divam bezbranne ked sa nepozeraju na ich sexi postavy a hovorim si, ze na to nemam, zabudni na to, vychutnava si len uz pohlady..hovorim teraz o momentoch, ktore sa mi stavaju najcastejsie na diskotekach, ktorych bolo za posledny pol rok cca 15-20x, nikde som na ne nechodil a poviem vam tak, ze rok dozadu ma to ani netankoval, mal som trosku iny zivotny rezim, bol som asi natolko zamestnany inymi vecami, ze mi to az tak nebilo do mozgu, niekedy som sa spravil raz 2-3x do tyzdna a nic mi nechybalo, ale posledne tri mesiace je to strasne, trpim kazde rano a ked zaspavam extremnou nadrzanostou, tak rad by som si proste aspon raz vyskusal mat nejaku peknu babu do max 65kg v roznych polohach u seba v izbe..chcem dodat, ze nesom ziadny hajzlik, co by chcel babu na jednu noc, ja by som sa nebranil vaznemu vztahu, po ktorom tuzim uz velmi dlho a ktory som taktiez nidky nemal

chcem dodat, ze niesom ziadny skaredy chalan mam podla kamosov plazovu postavu 77kg, o ktoru som sa staral uz par rokoch vo fitkach, aby som si aspon trochu zdvihol atraktivnost a sebavedomie, niektory sa dost cuduju, ze som nikoho nemal, dokonca mam kamosa, ktory mi uz chcel aj nejaku dohodit aj na jendu noc, no som odmietol vsekunde, povedal som, ze na to nemam odvahu a nedokazem si predstavit, ze keby k tomu doslo, co by to spravilo s mojou psychikou na dalsi den, strasne sa toho bojim

citim sa ako troska, jednoducho slaboch, ktory sa pomaly ale isto dostane, medzi tu mizivu cast chlapov, ktory sa uz zmierili, ze pridu o vsetky prirodzene krasy zivota, ktore si v mojom veku zasluzi kazdy seriozny chalan, je to nefer a citim velky hnev voci sebe..mozno sa zachvilu z toho aj zblaznim

kto sa docital az sem, chcem na zaver dodat, ze som to pisal za triezva a zajtra sa mozno budem aj za to hanbit a niektory mi asi povedia, ze mam stale cas, alebo by som mal vyskusat nastvit psychologa, ale o necom takom rozpravat je fakt tazke, thank god, ze existuje aspon internet

PS: ani 10-15poldecakov vodky mi neodrovna mozog natolko, aby som bol schopny neco take spravit, uz som skusal vselico mozne, ale vzdy som viacmenej v tejto oblasti chraneni mozgom :D a viac alkohol je uz zachravanim sa toxikaciou, ktora mi k zivotu totalne nechyba

ak ma niekto nejaky plan, ako to obist alebo podobny problem, rad si to precitam :)

čerešňa

Nejaký plán ako to obísť? A prečo to chceš obchádzať? Tak sa zmier s tým, že Tvoja psychika je nastavená inak ako u väčšiny mužov a aj napriek tomu si to konečne vyskúšaj s nejakou milou dievčinou. Píšeš, že len si predstavíš že by malo byť niečo viac a Tvoj mozog to stopne. Ale však Ty ovládaš ten mozog, veď nie si stroj ! Máš obavu čo by to urobilo s Tvojou psychikou na druhý deň. A načo sa nad tým vôbec zamýšlaš? A čo po tom čo bude na druhý deň , to nerieš !
sexless pochop, že svoj problém prekonáš len ak si prestaneš všímať svoje obmedzenia. Možno by pomohlo keby si sa bezhlavo zamiloval a dotyčná by prevzala iniciatívu za Teba. Prajem veľa odvahy a menej špekulovania nad vecou.

sexless

trochu si asi nepochopil v jakej situacii som..skus sa vzit do mojej kozy a myslim, ze ti dojde, ze momentalne na to nemam tam ist

keby som bol toho schopny, tak to uz riesim davno