schudnute cm ale kila nikde prečo ?

haluška3

verim tomu že to pride len treba vydržat ;) akurat som po ranajkach a mala som kakavo (to si neodputim :D ) biele pečivo so syrom a 2 vajcia :)

haluška3

dakujem :) tak vlastne ja jem v podstate všetko pravidelne dam si aj kocku čokolady ale po pol šistej už nejem :) a musim povedat že citim sa ovela lepšie :)

haluška3

dakujem babule :) mám ešte 4 tyzdne a musim schutnut 5 kg aby som sa vmestila do šiat ktore som obliekla ked som mala o tych 5 kilov menej :)

Weva

podla mna si skor stratila vodu z tela, mozno tie cm boli pre to, ze si mala zavodneny organizmus... a tym detoxom a pohybom si si nakopla telo, ktore sa zbavilo vody. Suhlasim s isabellou ze svaly sa za tyzden nevybuduju :)

A preco su pre Teba tie cisla kg take dolezite?

isabella

no, neviem, za tyzden sa svaly nevybuduju, to keby bolo po dlhsom case moze byt, ale tak necakaj vysledky hned po tyzdni, to je prilis skoro, treba sa vazit vzdy v tu istu dobu a byt trpezlivejsi, ked idu cm pomaly dole, tak je to dobre, no necakaj zazraky na pockanie, lebo svalova hmota sa buduje velmi tazko, treba vytrvat, drzim palce

muchacc

Svaly su tazsie ako tuk.
Stratila si tuk - co je to, co si potrebovala, ale cvicenim stacilo trosicku pribrat na svalovej hmote a vaha sa vyrovnala.
Preto je lepsie pozerat na obvody ako na vahu.

Tym, ze je to u teba tak, len potvrdzuje, ze si zvolila dobry postup chudnutia. Nezmlandravela si z toho.

nelinka22887

to je normalne, niekedy s vahou ani nepohne ale v cm ide dole, ja som raz mala vysledky s jednou pani ktora vazila 86kg ale schudla na 85 kg vyzerala ovela chudsie merali sme od zaciatku a takisto okolo 4-5cm sla dole takze ja tiež velmi neviem cim to je...