Pracujes ako spolocnicka?

LinaLinduska

Výber agentúry je veľmi dôležitý, je ich veľa, niektoré sú dobré, niektoré nie, každá má iné podmienky spolupráce. Ja som spokojná v www.spolocnicka-a-spolocnik.com
Ponuky dostávam pravidelne, poplatky nie sú vysoké, teraz je to 50 € za mesiac, je to za reklamu, a tak všetko, čo zarobím, ostáva mne. Už som pracovala aj pre takú agentúru, kde sa percentá platili, všetko má svoje výhody i nevýhody. Toto mi vyhovuje, že si všetko vybavujem sama a tak si sama určím, kam pôjdem, s kým pôjdem...je to len moje rozhodnutie. Popri štúdiu je to ideálne, ja sama študujem a stačí mi len raz za mesiac ísť. Vyhovuje mi aj to, že klienti sú len zo zahraničia, stránky sú zablokované a aj v angličtine sa takto môžem zdokonaliť.

Highclasslady

Ak máte záujem pracovať ako SPOLOČNÍČKA, ale na úrovni, odporúčam pozrieť www.spolocnicka-a-spolocnik.com, agentúra robí len reklamu a profily, je to len pre zahraničných klientov a platí sa len za reklamu 50 eur mesačne, všetok zárobok zostáva Vám.

21Janka

ak môžem poradím Ti. Mám skúsenosti, robotu robím asi 4 roky. Daj si záležať na výbere serióznej agentúry, nájdeš si na internete bez problémov. Postarajú sa Ti o všetko. Ja som mamička na materskej, robota je časovo nenáročná za dobré peniaze. Nemusíš sa stretnúť s každým.

Minotaurus

Nooo ja by som toto nedala a trochu závidím tým čo sa dá. Kamoška robí spoločníčku aj ma nahovárala. Keď ju vidím jak sa má dobre, niekedy mi aj fotky ukáže, celkom fešní takí uprataní, zarobí aj 4 litre mesačne.

Danielka18

na nete najdes agentury, napis si do vyhladavaca spolocnicka, alebo spolocnicky, urcite tam budu mat cislo, zavolaj tam uvidis:) ja sa zivim touto robotou. Mam sa dobre, ked vies jazyk ide to super, beriem iba klientov, ktorych chce to si urcujem sama, idem kam chcem a kedy chcem, este chodim na vysku a som rada, ze si vsetko organizujem tak, ako mi to vyhovuje. Som sa niekde docitala, ze nejaka baba si od nich pyta doklady ofotene, zacala som to robit aj ja a tak sa nebojim. Skus to, uvidis. Mne sa osvecilo ze ako aka som ja na stretku e taky aj on, nasmeje sa a po peknom vikende sa vraciam k povinnostiam. Mam stretka tak 3krat do mesiaca.

januskaze

ja mam zle skusenosti iba so slovakmi, vobec sa s nimi nestretavaj,oni sa vobec nevedia chovat vobec, zahranicni su klasa,mili,dobri,dobrosrdecni,ziadna arogancia, zalezi im na tom, aby si sa dobre citila, vo vela veciach sa paradoxne prisposobia oni tebe, su fakt skveli. Chytis si dvoch troch a mas vystarane, to je najlepsie.Ked nechces cestovat, nemusis,vela ich chodi na slovensko, ja som sa nikdy cestovat nebala, mala som od nich vzdycky prefoteny pas, doklady, toto bola v agenture moja podmienka, nebol problem.Chod do takej agentury co ti vidu v ustrety.

Zuzkazba

Hlavne je to ako je o teba v agenture postarane, tak aby sa nikto nic nedozvedel a aby sa ti nic nestalo...Ja som si tu precitala tolko nazorov, je jasne ze su rozdielne, ja som spolocnicku robila ked som bola mladsia a mala som iba dobre susenosti, dobrych klientov,ziadne orgie a uz vobec nie ziadne drogy,funguje to takto... kazdi jeden si poziadavky napise este pred stretkom a s kockou si ich potvrdi, urcite sa nemoze stat, ze ju bude klamat pretoze musi zaplatit este pre tym ako pride prepravu cca 400,- EUR, hotel cca 400,- EUR cize minie 800 EUR a ona tak este ani neni, preto si chce byt isty, ze dostane to co chce az potom toto plati, pokial mu ich ona nepotvrdi, najde si inu, ktora s tym suhlasit bude a neminie 800,- EUR zbytocne, na sluzby sadomaso a podobne uchylaciny su ine stranky a ten kto ma o to zaujem kontaktuje tie, je absolutna blbost, ze si zoberie obycajnu babu, ktora s tym nema skusenosti a nebude spolupracovat, HLAVNE aby si si nasla agenturu, ktora sa postara o diskretnost teba ako takej, spytaj sa ich na to ako je to zabezpecena tvoja ochrana, urcite bude vsetko v poriadku, aby sa voje okoloie nic nedozvedelo a aby sa ti nic nestalo:) nemozem menovat, ale na nete najdes seriozne a dobre.