mam vyginalnu mykozu alebo nie?

Príspevok v téme: mam vyginalnu mykozu alebo nie?
kika5646

Dobry den chcem sa opytat ci mam podla vas mykozu-uz dost dlho ma trapi husty bieli vytok nie priesvitny!niekedy som mala aj svrbenia a to sa nedalo vydrzat tak som si kupila mycomax 150 svrbenie aj vytok prestali ale vytok sa mi po 3 dnoch vratil.pred par dnami som mycomax uzila znovu ale vytok nepresiel vobec teda ziadna zmena.par hodin pred menstruaciou mi vytok zmizne a kramy mam normalne..potom den po menstruacii nemam vytok a ptm zas kazdy den az do menstruacie.v noci a rano ekd vstanem vytok nemam ale inac ho mam cely den az do vecera.citala som ze to ma nieco z ovulaciou ale cely mesiac ? a to mam 15 ...prosim poradte mi co to podla vas je ci je to normalne alebo je to mykoza aj ked ma nic nesvrbi,nepali ale ten vytok mi vadi!!

jankaaaaaaaaa

podla mna keby to bola mykoza, tak to prejde po tej jednej tabletke. a navyse mykoza sa prejavuje hlavne svrbenim.
navyse posva ma prirodzeny sekret, cize to moze byt to, ale ten by mal byt ciry..
takze chod ku lekarke, asi mas nejaku infekciu, nie mykozu

bobina636

kľudne to môže byť mykoza...keď pociťuješ svrbenie...a pokial máš výtok,tak tangá v žiadnom prípade nenosiť, nepoužívať aviváž v praní, neumývať sa kadejakými špeciálnymi mydlami na intímnu hygienu,ale obyčajným detským mydlom...a ďalší problém môžu byť obtiahnuté nohavice...ale v každom prípade,keď pociťuješ svrbenie, treba skočiť za gynekologom, ten to bez problémov vyrieši :)

kika5646

ešte že stale nosim tanga ze ak by to nebola mykoza tak asi skor infekcia lebo ked som bez nich tak mam vytok pomerne slabsi.pomohlo by teda keby som ich prestala nosit?alebo je to mykoza?dakujem