uz to asi tak neciti ,,,,

Príspevok v téme: uz to asi tak neciti ,,,,
obrinka

ahojte ja neviem co mi je ale v poslednej dobe som velmi smutna z mojho vztahu ,, stale od priatela cakam nieco viac a nic ,,,, len chodi von skoro kazdy den (akoze len s chlapcami) ale aj tak predtym to tak nepotreboval a nejde len o to vravi mi ze ma lubi aj vsetko ale uz to tak necitim ,,, proste chcem aby vymyslal ze niekde pojdeme alebo spravil romanticku veceru a on nic a nic ,, a mne to chyba pretoze predtym bol taky ze mi pisaval basnicky a take a zrazu ma berie ako samozrejmost a ja uz som vyskusala vsetko byt k nemu mila a nevycitat ze ide von alebo mu vynadat zato ,,, alebo sa tvarit ze sa nic nedeje ,, ale to proste nejde mne to vadi ja potrebujem aby ten clovek bol len pre mna ,, a on akoby uz zacinal zit svoj vlastny zivot bezo mna ,, a to ma mrzi ,,, neni ku mne zly len akoby som ho uz zacala nudit sa citim proste ,, :( a neviem ci sa s nim rozist alebo to nechat len tak a pockat co bude dalej alebo mu to povedat ,, ale ked s tym zacnem budem zla ze je stale ten najhorsi a ze naco som s nim ked mi na nom vsetko vadi proste ja nwm ,, ako sa chovat ,,, sme spolu dva roky mam 17 a on 20.... a ja ho strasne lubim kludne by som s nim travila cele dni nonstop ,,, asi som na neho prilis upnuta

ta3

ja vidim problem v tom, ze ho chces sputat, ze ho chces vlastnit, aby bol stale iba s Tebou, aby bol iba pre Teba, ale to nejde, ste mladi ludia, on ma iba 20, je s Tebou kazdy den, ale on potrebuje ist von aj s kamosmi, nemozez ho uplne obmedzovat, to by bolo pre neho vazenim a to by dobre neskoncilo, toto z Tvojej strany nie je laska, to je sebeckost

malan

obrinka: a co robil on, ked si ty vtedy kazdy piatok chodila po diskach? Pisala si, ze vtedy on tak az vonku chodit nepotreboval. A teraz ked uz potrebuje a naopak ty nepotrebujes, tak uz je to podla teba nie v poriadku? obrinka mne presne to iste hovori priatelka, ze uz zo mna neciti to co na zaciatku a ze som sa aj zmenil, ze jej uz nepisem zamilovane listy, ze uz nie som taky vynachadzavy a nevyznavam jej tak lasku ako na zaciatku. Ale neboj, nie vzdy je to tak, ze ho uz menej zaujimas a ze sa zmensila laska. Ide len a len o to, ze sa vztah vyvija, on ti bude lasku prejavovat vzdy inak, s pribudajucim casom. Zalezi len na tebe ci to budes porovnavat so zaciatkom, s zaciatocnym opojenim, alebo prestanes porovnavat a budes hladat lasku v tom, co ti prejavuje teraz. A ver mi, ak by nemal zaujem, spoznas to na nom. Tak vela stastia...
heh ale s vami zenami to je niekedy zaujimave:) Ked vam treba niekde ist na babsku jazdu alebo obcas sa zabavit tak idete a neriesite, a ked to treba chlapom tak uz riesite ci vas menej miluju ze potrebuju byt aj bez vas:)

obrinka

neda sa povedat ze mu na mne nezalezi sme spolu kazdy jeden den ,,, len proste uz necitim z neho to co predtym alebo neviem to vysvetlit len mi to chyba ,, a ja vonku chodim s kamoskami aj vsetko aj sa bavim ked chcem idem von len ja neviem akokeby ma to uz tak velmi nebavi ,, radsej by som bola s nim a pozerala film alebo ja neviem ,, neviem co so mnou je lebo predtym som bola praveze taka ze kazdy piatok som chodila po diskach a tak a teraz ? chodim ozaj malo lebo ani nechcem a neviem preco ,,

jajka001_

ste spolu uz dlho. si v najlepsom veku, preco sa trapis s niekym komu na tebe nezalezi? vyraz si von bez neho. necakaj na neho. vezmi kamosku a chodte zurovat. potom sa mozno zobudi a uvedomi si ze nechce o teba prist.