Ako schudnut co najrychlejsie 6 kilo ??+ Ide niekto do toho so mnou??

Príspevok v téme: Ako schudnut co najrychlejsie 6 kilo ??+ Ide niekto do toho so mnou??
He_na

Ahojte .. dufam ze sa mi na tuto temu aspon niekto ozve .. Ako podla nazvu vidite o co mi ide potrebujem co najrychlejsie schudnut 6 kilo .. Mate nejake skusenosti ak ano tak vas prosim o radu .. viem ze musim pravidelne jest co uz aj praktikujem a aj v malych mnozstvach cize jem 5 krat do dna + chodim kazdu stredu a pondelok na zumbu :) .. Najviac by ma potesilo keby niekto ide do toho so mnou:) cakam na odpovede

He_na

Jej baby som rada ze ide niekto do toho so mnou aspon nebudem sama :) no tak j aneviem ako by sme zacali ze ci budeme pisat jedalnicky ze co sme jedli alebo nieco take ?:) alebo ako navrhujete :) ale inak ja som Hena a mam 19 rokov a potrebujem schudnut pre svoje potesenie lebo vzdy ked sa zodhnem tak mam laloky a to mi dost vadi a mam 61 kilo a chcem mat takych 55 lebo potom ked zacnem jest tak normlanejsie tak dostanem naspat minimalne 2 kila tak pretochcem az 6 koli schudnut.. ja viem ze si asi myslite ze mi hrabe alebo co ze mam v pohode vahu .. ale mne nejde o to cislo ale hlavne aby bolo vidno ze som chuda :)

mimula

ja by som sla...preco nie? mne by stacilo 2,3,4,, mx.5...to len pre svoje potesenicko...:))) inaac pohodka...:D staci viac vody, ovocia..a pohybuuuuu...:D a mysliet pozitivne..:))

Sonnia

Ahoj, ja by som do toho s tebou šla :) Tiež hľadam parťačku na chudnutie ale nikto taký sa v mojom okolí nenašiel :( Ja by som chcela schudnuť takych 5kil, skusim žiť ''zdravo'' aspoň jeden mesiac a uvidim čo to spravi s vahou :)

Tak čo ideme do toho spolu??

Maoam

co znamena co najrychlejsie?
6 kg prirodzenou formou nebudes mat dole skor ako za 2-3 mesiace

takze ak to potrebujes dat dole za nejakych par tyzdnov, tak jedine nejest skoro nic okrem vyvarov, surovej zeleniny, vody, sorry ale taka je pravda a potom len co zacnes normalne jest to budes mat postupne naspät, ale tak ak to potrebujes mat na nejaku akciu alebo dovolenku, tak skus