bolest v chrbte-prosim o radu

Príspevok v téme: bolest v chrbte-prosim o radu
zuzik

prosim ak niekto mi vie poradit ,mam bolest v chrbte,je to vacsinou pod lopatkami a vascia bolest prichadza cez obed,neviem co to je je to uz treti den a trpnu mi ruky,som v anglicku,takze neviem ci mam ist k lekarovi,lebo ho aj tak nebudem rozumiet,no niekedy to zacne tak boliet,ze sa mi zle dycha...beriem antikoncepciu uz vyse roka,moze to mat nejaky vplyv?ale nemala som taketo problemy,len minuly mesiac to zacalo,potom to preslo a teraz znova.prosiiim poradte mi ak viete

mijka

zuzi, to srdiečko akože doslova, či kvôli priateľovi???
prečo by ťa mali meniť, ved ked sú s tebo spokojní, tak nemajú dôvod,nie???čo s tým modlením, to akože ti sa nechceš modliť, alebo čo, sorry, nepochopila som to.

zuzik

mijka nesmuuuutim a dakujem ti :) vcera ma podrzala aj kamoska ale musela som sa vyplakat lebo mi bolo strasne a nemozem to len potlacat,potom sa mi to odzrkadluje na zdravi

mijka

a čo chrbátik??bolí ešte,a trpnutie??
no ale skús si to nejako vyhodiť z hlavy ak to tak nebolí, ak hej tak je to ťažšie nemyslieť na to.
no tak zajtra ideš na nákupy...tak si to uži, a kúp si niečo penké pre radosť:))
jooj, a to už nič potom, budeš s bráškom víkend ti uletí, pokecáte,nebudeš sama,a už potom fakt len 2 dni..to je super:))som rada, tak hore hlávku:))oki???nesmúť mojka!!!

zuzik

mijka ved mas pravdu ale ked mna uz vsetko boli:) aj srdiecko :( a ty ako,dnes ti bolo zle to ma mrzi :( ale usmejme sa to pomaha :)

zuzik

mijka ano zajtra idem s kamoskou na nakupy a potom pride po mna brat tak pojdem k nemu do nedele a potom len dva dni a idem domkov :) a rodina v poho,ale to uz je tretia :( pri tych dvoch predoslich som si uzila :(