Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Laurina22

Maoam ani ja som nemala ako dokazat svoju nevinu ked ma zradila ta nasa spolocna znama co som tu uz raz spominala

Bohuzial,treba sa s tym len vyrovnat

Poznas svoju pravdu a kto ma zostat pri tebe,ten zostane!!!

Maoam

pozri: ano, vsetko bolo uplne naopak, ale nemala som to ako dokazat

staci uz len verit, ze existuje cosi ako karma a tym ludom sa to vrati, lebo to , co urobili bolo najhrubsie svinstvo

bolo ich viac

tento pripad - tak budem sa snazit pristupit k tomu razne, aj ked to bude tazke, ale uz som starsia, mala by som mat rozum aj silu to zmaknut

este raz dakujem

pozri-

...ANO-presne takto chodi ako pises moam a je to jedno ci je to chlap alebo zena a aka je situacia...
a dnesna doba je hnusna-ja som pocula uz take veci-ktore nie su pravdive-na hocikoho-ze to je fakt sila-AKO SA PONIEKTORY VYZIVAJU V SVINSTVACH A BOHUZIAL TATO DOBA IM HRAJE DO KARAT...

Maoam

wreck: v minulosti som nedokazala razne konat, ucim sa to

je to bolestive, ale lepsie ako zo seba dalej robit debila

dakujem vam za pomoc, ste mili a zlati, ze ste ma podporili

wreck

co s tym? no, napada ma hlaska z jedneho youtube videa: these people cannot be reasoned with, because they are brain damaged. (voci tymto ludom sa neda argumentovat, pretoze maju poskodeny mozog.)

ak nie si s dotycnym vo vztahu, tak logicky moze nastupit uz len ignoracia a nezaujem. ak si, tak sa radit neodvazujem, pretoze som v takej situacii bol a zlyhal som, preto som teraz uz rozvedeny.

nikdy nic na svete nevrati stratenu doveru, aspon u mna teda nie. ak je fakt po nej, tak asi aj sama citis, ze uz si s nim nemas co povedat. preto ta ignoracia.

Maoam

u zien sa mi to stalo tak, ze som prisla na ich chore a psycho machinacie, dlhorocne klamstva a intrigy, a v momente, ked som to dala najavo, urobili vsetko pre to, aby nieco NA MNA NASLI

vsetko otocili proti mne a nakoniec som JA bola ta zla a jedina zla, samozrejme

proste hnusna pomsta z ich strany

tu slo o nieco ine, ale aj tak som v soku, necakala som to, mala som ho za inteligentnejsieho a hlavne zrelsieho

mylila som sa

podotykam, intuicia mi uz davnejsie davala echo, ale snazila som sa dat sancu, zbytocne, mala som posluchnut svoj citak, mal uplnu pravdu
:-(((((((

tento rok zazivam same soky, kedy to skonci??

pozri-

moam-je to asi clovek ktory nevie pripustit asi chyby/ze aj on vie robit CHYBY/
tazko povedat-ja som zazila nieco podobne s manzelom-PROSTE ASI CHCU OSPRAVEDLNIT PRED OKOLIM-ZE NIE SU NADRZANI-A TAK ZVALIA VSETKO NA ZENU...
PROSTE SU TO SOBCI...