Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

trojka333

nemusíš ju hned začať špehovať. Ja som najprv uňho zbadala veľké zmeny v jeho správaní sa voči mne, ochladol, nič mu nebolo dobré, akokoľvek som sa snažila vyhovieť mu vo všetkom, všetko skritizoval,ponižoval, psychika moja bola z toho fuč, nič nepochválil, prišiel za mnou iba ked xcel sex, nič iné odo mna nechcel. V tom jedinom bol dokonalý, bol a stále je, žiaľ nemôžem na sexe stavať alebo očakávať, že bude iný...už nie...už mu neposkytujem ani to, tak uvidíme ako sa to vyvrbi, ty svoju ženu hned nepodozrievaj, určite si nič nenamýšľaj, príznaky nevery sleduj dlhšiu dobu, aby si to nepripísal omylom
INAK aj pre mňa je sex podstatný ....rada by som ho mala aj každý deň, žiaľ teraz nie je s kým :o)

Maros75

Mam zacat spehovat manzelku?? Ako inak clovek pride na taku vec ,ze ma milenca ci naopak on milenku??
Pre mna je sexualny zivot dost podstatnou vecou.......totiz prehlbuju sa city a nemam pocit,ze zijem len s kamaratkou v jednom byte.

Maoam

'vrtalo by mi v hlave, kolko milencov ma asi ona' - uzasne, ze toto beries ako prvu moznost, tak co uz no, podla seba sudim teba??

hrozne, fuj

trojka333

Maros75- vrtalo by ti to v hlave a bolo by ti to divné....a kde je rozhovor? komunikácia? že prečo neche ona sex????Teraz to nie je o tom, že ked xex chýba po mesiaci, ale byvili sme sa že každý deň...tak sorry, ale neviem či aj ty by si vydržal každý deň do týždna, do mesiaca atd...bez prestávky,a či by ťo vôbec ešte bavilo

trojka333

pozri - dakujem a s deťmi je to presne ako hovoríš, to nie sú veci, ktoré strčíš do zásuvky ked na ne nemáš čas, je to naozaj o zodpovednosti. Muži nie sú zodpovední, aspoň čo ja mám skúsenosť...sú ochotní tak dávať si pozor na svoj zips,

či si ho nezabudli vytiahnuť:o)

Maros75

trojka333- Uprimne?? Asi ano,lebo mi mi to prislo samemu divne preco ona nechce......vrtalo by mi v hlave kolko milencov ma asi ona.

trojka333

Maros75, respektíve keby ho ona (sex) z nejakej príčiny s tebou nemohla mať??????Bol by si schoplný ísť kôli tomu za inou?????

trojka333

Maros75 - ty by si podviedol svoju manželku, keby si s ňou nemal sex raz za deň každý deň každý týždeň každý mesiac po celý rok????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????