Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

trojka333

Laurina22 - ahoj, dakujem viem, jeho trápi svedomie(aj ked silne pochybujem, že nejaké má), ale mna trápi neistota a moje sebavedomie je na bode nula. NIE JE TO CHLAP A MUŽ NAMIESTE, ak by bol normálny tak by mi povedal ako to je, alebo aspoň aké to chce mať do budúcnosti, ale on nič...čuší ako voš pod chrastou, xxxxxce sa mi strašne ponadávať

trojka333

Maros75- dialog??? nemožné - vyhýba sa mu aj mne na míle, pokiaľ zacíti že v ovzduší visí rozhovor..tak odíde, je to naozaj nemožné, a ako sa mám rozísť ked nemám s kým, stále je preč a ked je náhodou doma, tak ja som preňho vzduch

Maros75

trojka333- zvrhlo sa to tu na srandu,ale asi viem ako sa musis ponizene citit. Ak ta to neskutocne zranuje a dokonca o nevere vies,bud vzajomny dialog,alebo rozchod.

trojka333

Maros75, pre chlapov to predsa neplatí..to nevieš???
- ani plot mu nezabráni
- ani vodítko mu nezabráni
- ani manželka mu nezabráni
- ani deti mu nezabránia
- ani moje dôkazy o jeho nevere
- ani Boh na nebi
Tak čo s ním???
Tak čo s tým???
Som neštastná a sklamaná, tak ako mnohé iné. Neznášam toho svojho, ked mi denne klame, ale aj ked možno neklame...jednoducho mu neverím a možno už ani nikdy nebudem

Agnes999

Viete preco ma muz o jedno kolecko viac ako pes? Aby nebehal do kolecka, ked si honi ocas. Ale inak tam v inteligencii vela rozdielov nie je.